/ اخبار ارز دیجیتال / مسترکارت به بانک‌ ها در ارائه معاملات ارزهای دیجیتال کمک میکند

زمان مطالعه : 3 دقیقه

مسترکارت به بانک‌ ها در ارائه معاملات ارزهای دیجیتال کمک میکند

مسترکارت (Mastercard) غول پرداخت، برنامه جدیدی به نام Crypto Source را معرفی کرده تا موسسات مالی را قادر سازد معاملات ارزهای دیجیتال و سایر خدمات مرتبط را به مشتریان خود ارائه دهند.

مسترکارت به بانک‌ ها در ارائه معاملات ارزهای دیجیتال کمک میکند

مسترکارت (Mastercard) غول پرداخت، برنامه جدیدی به نام Crypto Source را معرفی کرده تا موسسات مالی را قادر سازد معاملات ارزهای دیجیتال و سایر خدمات مرتبط را به مشتریان خود ارائه دهند. مسترکارت برای این امر با شرکت پکسوس تراست همکاری کرده است. یکی از مدیران مسترکارت می‌ گوید که ارزهای دیجیتال در آستانه پذیرش عمومی می باشند.

مسترکارت به دنبال کمک به بانک ها در ارائه خدمات رمزارز

مسترکارت روز دوشنبه برنامه جدیدی به نام Crypto Source که قابلیت های معاملات ارز دیجیتال را برای بانک ها فراهم می کند، معرفی کرد.

Crypto Source به موسسات مالی این امکان را می دهد تا قابلیت‌ ها و خدمات امن معاملات ارزهای دیجیتال را به مشتریان خود ارائه دهند، جزئیات این اطلاعیه به شرح زیر است:

در این رابطه بخوانید‌ : ایردراپ Airdrop ارز دیجیتال چیست و چگونه انجام می شود؟

این موسسات مالی به مجموعه ای جامع از خدمات خرید، نگهداری و فروش ارزهای دیجیتال، دسترسی خواهند داشت.

مسترکارت همچنین توضیح داد که برای حمایت از این برنامه با پکسوس تراست، یک پلتفرم پیشرو در زمینه زیرساخت بلاکچین ، همکاری خواهد کرد.

هدف این مشارکت ارائه خدمات معاملات و کاستودی ارزهای دیجیتال از سوی بانک ها است.

جورن لمبرت (Jorn Lambert)، مدیر ارشد دیجیتال مسترکارت، توضیح داد: محصولات رمزارز ما فرصت‌ های خوبی برای موسسات مالی به ارمغان می‌ آورند، زیرا آنها به دنبال ارائه خدمات جدید به مشتریان خود هستند.

لمبرت در مورد راه‌ اندازی Crypto Source گفت: افراد زیادی وجود دارند که شیفته کریپتو هستند، اما اگر این خدمات توسط موسسات مالی آنها ارائه شود، احساس اطمینان بیشتری می‌ کنند، این موضوع هنوز برای برخی افراد کمی ترسناک است. او افزود که کریپتو در آستانه پذیرش عمومی است.

مسترکارت اخیرا برای پذیرش همگانی کریپتو، روی پنج حوزه کلیدی تمرکز کرده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش شیبا اینو برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید