/ اخبار اتریوم / برند لوکس بالنسیاگا پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال را در ایالات متحده می پذیرد

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

برند لوکس بالنسیاگا پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال را در ایالات متحده می پذیرد

برند لوکس بالنسیاگا پرداخت از طریق ارزهای دیجیتال را در ایالات متحده می پذیرد

از سال گذشته، تعداد افرادی که از ارزهای دیجیتال استفاده می کنند، به شدت افزایش یافته است. کوین هایی مانند بیت‌کوین و اتریوم در سال‌های اخیر مورد توجه زیادی قرار گرفته‌اند. یکی از برندهای لوکس در زمینه صنعت مد به نام بالنسیاگا (Balenciaga) اعلام کرده است که پرداخت های ارز دیجیتال را می پذیرد. بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به عنوان یک روش پرداخت توسط این برند لوکس فرانسوی در ایالات متحده پذیرفته خواهند شد.

بالنسیاگا توضیح نداده است که چرا قصد دارد از بیت کوین به عنوان نوعی روش پرداخت استفاده کند. با این حال، کاهش چشمگیر ارزش این برند در هفته گذشته ممکن است مدیریت را بر آن داشته باشد تا در استراتژی تجاری خود تجدید نظر کند. مشتریان نیز ممکن است در تصمیم گیری شرکت نقش داشته باشند.

تمام بوتیک‌های بالنسیاگا در ایالات متحده، پرداخت‌ از طریق ارز دیجیتال را می‌پذیرند. مشتریان ایالات متحده که کالاها را از وب سایت شرکت خریداری می کنند نیز می توانند از دارایی های دیجیتال برای پرداخت استفاده کنند. امکان استفاده از این روش در سایر فروشگاه ها و سایت های فروش محصولات این برند در سراسر جهان نیز وجود دارد.

در این رابطه بخوانید‌ : معضل سه‌گانه بلاکچین چیست؟ (Blockchain Trilemma)

در حالی که این قابلیت نهایی شده است، شرکت هنوز در حال بحث است که کدام مکانیزم پرداخت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. ارزهای اولیه پذیرفته شده بیت کوین و اتریوم خواهند بود، اما ممکن است توکن های بیشتری در آینده اضافه شوند. همچنین گفته شد اهداف مرتبط با ارز دیجیتال این شرکت بلندمدت بوده و نوسانات اخیر در بازار ارزهای دیجیتال موجب نگرانی نشده است.

اخیرا چندین برند مطرح در صنعت مد از ارزهای دیجیتال پشتیبانی کرده اند. از ماه مارس، بوتیک‌های مطرح لندن، میلان و پاریس شروع به پذیرش پرداخت‌ ارز دیجیتال خواهند کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین