/ اخبار NFT / تلویزیون های ال جی وارد دنیایNFT می شوند

9 ماه پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

تلویزیون های ال جی وارد دنیایNFT می شوند

شرکت فناوری ال جی الکترونیکس LG Electronics یک درخواست ثبت اختراع برای تلویزیون هوشمند مبتنی بر بلاک چین خود ثبت کرده است که به کاربران اجازه می دهد تا توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را معامله کنند.

تلویزیون های ال جی وارد دنیایNFT می شوند

این اطلاعات در پایگاه داده جهانی WIPO برای مالکیت معنوی در 11 می، 18 ماه پس از ارائه درخواست LG منتشر شد.

شرکت فناوری ال جی الکترونیکس LG Electronics یک درخواست ثبت اختراع برای تلویزیون هوشمند مبتنی بر بلاک چین خود ثبت کرده است که به کاربران اجازه می دهد تا توکن های غیرقابل تعویض (NFT) را معامله کنند.

طبق اسناد WIPO، درخواست LG در نوامبر 2021 ارسال شد. مراحل بعدی شامل بررسی و به دنبال آن اعطا یا رد حمایت قانونی از درخواست است.

در این رابطه بخوانید‌ : شبکه لایه 2 بیت کوین چیست؟

طبق برنامه ال‌جی، فناوری آن به دستگاه‌ها اجازه می‌دهد تا به یک کیف پول کریپتو و یک سرور بازار NFT برای فعال کردن تراکنش‌ها متصل شوند. هنگامی که به یک سرور بازار NFT متصل شدند، دستگاه کدهای QR را روی صفحه نشان می دهد که به کاربران اجازه می دهد تراکنش ها را از طریق کیف پول کریپتو انجام دهند.

LG

منبع: ویپو

پلتفرم NFT ال‌جی در سپتامبر گذشته راه اندازی شد. بازار آزمایشگاه هنر ال‌جی مبتنی بر شبکه هدرا Hedera است و به تلویزیون‌هایی که دارای webOS 5.0 یا نسخه‌های جدیدتر هستند اجازه می‌دهد آثار هنری دیجیتال را مبادله کنند.

مشخص نیست که آیا تلویزیون با کیف‌پول‌های مختلف ادغام می‌شود یا محدود به Wallypto LG، کیف پول کریپتوی گوشی‌های هوشمند این شرکت خواهد بود، که در بازار Art Lab آن نیز موجود است.

ال‌جی طیف وسیعی از راه‌حل‌های Web3 را در دستگاه‌های خود ارائه می‌کند. در ماه ژانویه، این شرکت همکاری خود با پلتفرم‌های فناوری مبتنی بر ابر Oorbit و Pixelynx برای ورود به دنیای متاورس از طریق محصولات خود را آغاز کرد. این همکاری به این منظور صورت گرفته است که به مشتریان اجازه دهد دنیای مجازی، کنسرت ها و بازی های چند نفره هوش مصنوعی را از طریق تلویزیون های ال جی کشف کنند.

ال جی تنها شرکت بزرگ فناوری نیست که وب 3 را در محصولات خود ادغام میکند. سال گذشته، رقیبش سامسونگ، خط تولید تلویزیون های هوشمند جدیدی را معرفی کرد که با پلتفرم NFT ادغام شده است. این شرکت همچنین به طور فعال در پروژه های NFT و متاورس از طریق بازوی سرمایه گذاری خطرپذیر خود، Samsung Next، سرمایه گذاری می کند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش لایت کوین به مارکت نیپوتو مراجعه کنید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین