/ اخبار آلت کوین ها / آیداهودر مورد طرح های کلاه برداری سود تضمین شده، هشدار داد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آیداهودر مورد طرح های کلاه برداری سود تضمین شده، هشدار داد

آیداهودر مورد طرح های کلاه برداری سود تضمین شده، هشدار داد

دپارتمان دارایی ایالت آیداهو در ایالات متحده به سرمایه گذاران در موردمجموعه ای ازطرح های کلاهبرداری ارزهای دیجیتال هشدار داده است. این طرح ها با ادعا دارند که بدون هیچ ریسکی برای سرمایه گذاران، در هر 24 ساعت بالای 80 درصد سود تضمین شده پرداخت می کنند.

پروژه های کلاه برداری سود تضمین شده ارزدیجیتال

وزارت دارایی آیداهو روز چهارشنبه «مجموعه ای از طرح های کلاهبرداری‌ ارزهای دیجیتال» را معرفی کرد که اخیراً سرمایه‌گذاران آیداهو را هدف قرار داده‌اند. این قانون گذار توضیح داد:

«شرکت ها مدعی هستند که بازدهی بالا و بدون ریسک برای سرمایه گذار ارائه می کنند.»

در این رابطه بخوانید‌ : گپ بیت کوین در CME چیست و چگونه از آن در معاملات استفاده کنیم؟

این طرح‌های کلاه برداری تحت نام‌ها و وب‌سایت‌های کریپتو اف اکس دایرکت (Crypto FX Direct)، شیلد اینوستورز ال تی دی (Shield Investors Ltd)، کوآرتز اف اکس ترید (Quartz FX Trade)و فاین وست تریدینگ (Finvest Trading) فعالیت می‌کنند. در زمان نگارش این مقاله، برخی از این وب سایت های کلاه برداری آفلاین هستند.

این قانون گذار همچنین افزود:

«این وب‌سایت‌ها اظهارات و ادعاهایی غیر اخلاقی و نادرست مانند بازده سرمایه‌گذاری تضمین شده به میزان 65 تا 80 درصد در هر 24 ساعت ارائه می‌کنند.»

این بخش مالی توضیح داد که برای شروع سرمایه گذاری با این شرکت ها، سرمایه گذاران باید یک طرح سرمایه گذاری با استفاده از ارز دیجیتال خریداری کنند. یکی از این شرکت ها، به نام فاین وست تریدینگ، برای شروع معاملات بین 500 تا 100،000 دلار دریافت میکند.

این قانونگذار توضیح داد: «آنها با هر طرحی سرمایه‌گذاری‌های سودآوری را ارائه می‌کنند و ادعا می‌کنند که هر چه سرمایه‌گذاری بیشتر شود، بازدهی بیشتر خواهد داشت.»

در پایان دوره معامله توافق شده، مشاوران سرمایه گذاری با سرمایه گذاران تماس گرفتند و به آنها اطلاع دادند که بازده قابل توجهی از سرمایه گذاری خود بدست آورده اند. با این حال، آنها مجبور بودند برای دریافت بازده سرمایه گذاری خود هزینه ای بپردازند. سپس قبل از پرداخت سود به سرمایه گذاران، در مورد هزینه ها و جریمه های اضافی به آنها اطلاع داده شد.

وی خاطرنشان کرد که این نهادها نه برای فروش اوراق بهادار در آیداهو ثبت نام کرده اند و نه به وزیر امور خارجه آیداهو برای انجام معاملات در این ایالت دادخواست داده اند.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین