/ اخبار بیت کوین / فردی تراشه لایتنینگ را در دستش کاشت تا پرداخت های بیت کوین را با دست انجام دهد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

فردی تراشه لایتنینگ را در دستش کاشت تا پرداخت های بیت کوین را با دست انجام دهد

یکی از سرمایه گذاران بیت کوین به معنای واقعی کلمه شبکه لایتنینگ را در دستان خود گرفته است و یک تراشه پرداخت کوچک را در دستان خود نصب کرده تا پرداخت های بدون تماس NFC را به راحتی انجام دهد.

فردی تراشه لایتنینگ را در دستش کاشت تا پرداخت های بیت کوین را با دست انجام دهد

یکی از سرمایه گذاران بیت کوین به معنای واقعی کلمه شبکه لایتنینگ را در دستان خود گرفته است و یک تراشه پرداخت کوچک را در دستان خود نصب کرده تا پرداخت های بدون تماس NFC را به راحتی انجام دهد.

یک متخصص فناوری اطلاعات سوئیسی با نام F418 (نام واقعی او نیست) با عمل جراحی یک تراشه مجهز به لایتنینگ را در دست راست خود کاشت تا پرداخت‌های شبکه لایتنینگ (LN) را انجام دهد.

در این رابطه بخوانید‌ : چگونه تتر USDT را به کیف پول متامسک اضافه کنیم؟

تصویر اشعه ایکس از تراشه کاشته شده در دست F418. منبع: یوتیوب

وی گفت که برای سرگرمی پرداخت LN را آزمایش کرده است. او به علاقه مندان بیت کوین توصیه نمی کند که شبکه پرداخت لایه 2، LN را مانند او در دست خود بکارند. “کاربرد آن فقط برای نشان دادن این است که همه چیز ممکن است و شما می توانید چنین کارهایی را انجام دهید.”

کوین تلگراف برای اولین بار با F418 در سوئیس طی کنفرانس پلان B لوگانو مرتبط با LN ملاقات کرد. اولین تلاش او برای پرداخت با شکست مواجه شد زیرا اولین ایمپلنت F418 به درستی نصب نشده بود. F418 به یک متخصص مراجعه کرد تا قبل از تلاش مجدد، ایمپلنت را با جراحی خارج کند.

تلاش دوم موفیت آمیز بود. این تراشه به‌خوبی در دست راست او قرار گرفت و اکنون می‌تواند پرداخت‌های LN را بدون نیاز به کارت بولت (bolt card) یا گوشی هوشمند انجام دهد.

در حالی که این فرآیند از نظر پزشکی ایمن است، “تنها مشکل ایمپلنت ها این است که نمی توانید امنیت آنها را واقعا تضمین کنید. امنیت آن مانند بولت کارت نیست – شما فقط می توانید LNURL را برداشت کنید. اما امن نیست.»

به علاوه، اگر در طول فرآیند کاشت اشتباهی رخ داده باشد نصب یا خارج کردن تراشه از بدن ایده خوبی نیست. F418 توضیح داد که ممکن است باعث آسیب یا عفونت شود، بنابراین باید در جراحی اول به درستی کاشته شود.

تراشه NFC در دست F418 او را قادر می‌سازد تا بدون نیاز به دستگاه فیزیکی، مانند گوشی هوشمند یا کارت، پرداخت‌های LN را انجام دهد. او می تواند به سادگی دست خود را نزدیک یک خواننده NFC سازگار برای شروع پرداخت نگه دارد. مسلما این راحت ترین راه پرداخت با بیت کوین است که امکان تراکنش های سریع و آسان را بدون نیاز به تجهیزات اضافی فراهم می کند.

کاربرد فناوری خدمات ارتباطی نزدیک NFC یا Near Field Communication در دنیای بیت کوین افزایش پیدا کرده است. در واقع، پرداخت‌های NFC از طریق LN از زمان معرفی کارت بولت و پس از پذیرش در السالوادور، افزایش پیدا کرده است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : بلاکچین (Blockchain) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین