نئوبانک (N26) مستقر در برلین قصد دارد تا پایان سال خدمات ارز دیجیتال را راه اندازی کند.

بنیانگذار نئوبانک پس از اعتراف به اشتباه با گسترش فعالیت این بانک در ایالات متحده به جای تمرکز بر خدمات کریپتو ، قول داد تا پایان سال 2021 خدمات دارایی دیجیتال را در پایگاه چند میلیونی خود ارائه کند.

نئوبانک که نزدیک به یک دهه پیش تأسیس شد، یک بانک آنلاین آلمانی است که در چند سال گذشته فعالیتش به بریتانیا و ایالات متحده گسترش یافته است زیرا در صدد هدف قرار دادن مشتریان بین المللی بود.

با این حال، یکی از بنیانگذاران و یکی از مدیران اجرایی این بانک ،مکس تاینتال (Max Tayenthal) معتقد است که این استراتژی ممکن است اشتباه بوده باشد.

وی در مصاحبه اخیرش با فایننشال تایمز، از اینکه شرکتش رونق بازار ارزهای دیجیتال را در چند سال گذشته از دست داده، ابراز تاسف کرد.

با این حال، اکنون نئوبانک رویکرد خود را تغییر داده است و سال گذشته فعالیت خود را در بریتانیا متوقف کرد و قصد دارد خدمات خود را در ایالات متحده در سال 2021 تعطیل کند.

تاینتال گفت آیا ما باید به جای فعالیت در ایالات متحده، معاملات کریپتو را عرضه می کردیم؟ این می توانست یک ایده هوشمندانه باشد.»

نئوبانک در حال حاضر در حال توسعه خدمات معاملات ارزهای دیجیتال و یک پلت فرم کارگزاری سهام است که باید تا پایان سال 2021 راه اندازی شود.

پس از آخرین دور تامین مالی به ارزش بیش از 800 میلیون دلار، ارزش نئوبانک اکنون بیش از 8 میلیارد دلار است.

رقیب اصلی نئوبانک در اروپا ، ریوالت (Revolut) نیز چند سال پیش معاملات کریپتو را راه‌اندازی کرد و ارزش آن تقریباً سه برابر بیشتر از این شرکت آلمانی است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *