/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / فلو (Flow) در تلاش برای رهایی از رنج قیمتی

زمان مطالعه : 3 دقیقه

فلو (Flow) در تلاش برای رهایی از رنج قیمتی

ارز دیجیتال فلو (FLOW) بعد از حمایت صورت گرفته از سمت خریدارن در ناحیه قیمتی 0.45 دلار، وارد روند صعودی شد و حدود 75 درصد رشد داشت. این رشد در واقع اصلاح‌های منفی اوایل ماه ژوئن را نیز جبران کرد

فلو (Flow) در تلاش برای رهایی از رنج قیمتی

ارز دیجیتال فلو (FLOW) بعد از حمایت صورت گرفته از سمت خریدارن در ناحیه قیمتی 0.45 دلار، وارد روند صعودی شد و حدود 75 درصد رشد داشت. این رشد در واقع اصلاح‌های منفی اوایل ماه ژوئن را نیز جبران کرد. با این وجود بعد از لمس سطح 0.791 دلار قیمت از این ناحیه به سمت پایین ریجکت شد.

این کاهش قیمت تا لمس سطح حمایتی 0.575 دلار ادامه داشت. حمایت قیمت در این سطح دوباره با استقبال خریداران موجه شد و آن‌ها دوباره قیمت را تا سطح 0.674 بالا کشیدند. بعد از برخورد با این سطح اما خرس‌ها موفق شدند تا بدنه‌ی یک کندل را پایین تر از سطح 0.575 دلار ببندند. کندل بعد نیز کف بدنه‌ی کندل قبلی را شکست و ارز را برای حرکت به سمت 0.50 دلار آماده کرد.

فلو در تلاش برای رهایی از رنج قیمتی

در این رابطه بخوانید‌ : شبکه Starknet چیست؟ معرفی پروژه و توکن STRK

ساختار بازار نشان می دهد که احتمالا قیمت با 11 درصد کاهش به سمت هدف 0.50 دلار در حال ریزش است. با این حال معامله گران منتظر واکنش قیمت به سطح 0.56 دلار نیز هستند چرا که پیش‌تر، این سطح موفق به ریجکت قیمت به سمت بالا شده است.

فعالیت شبکه فلو

در تاریخ 14 ژوئیه 2023 تعداد آدرس‌های فعال شبکه‌ی فلو به سقف تاریخی 346.650 عدد رسید اما بعد از لمس این سقف تاریخی با ریزش شدیدی مواجه شد. به طوری که آدرس های فعال شبکه در 30 روز گذشته آن هم بعد از فزایش 8.7 درصدی به 25.770 عدد رسیده است. تعداد تراکنش های روزانه نیز با گذشتن از رقم 1 میلیون عدد در 14 ژوئیه 2023 با کاهشی نسبتا 50 درصدی این روزها به 497.164 عدد رسیده است.

در 30 روز گذشته تعداد تراکنش‌های شبکه نیز 7.7 درصد کاهش داشت. بررسی داده‌های 90 روز گذشته نشان می دهد ارزش سرمایه‌های قفل شده (TVL) در شبکه نیز با 23.3 درصد کاهش به 4.3 میلیون دلار کاهش یافته است.

بررسی تکنیکال ارز دیجیتال فلو

قیمت ارز دیجیتال فلو در حال حاضر پایین تر از میانگین های متحرک نمایی 20، 50، 100و 200 روزه قرار گرفته که نشان دهنده‌ی ادامه‌ی روند نزولی است. به علاوه ریجکت قیمت از میانگین متحرک 20 روزه نشان می دهد که در صورت تداوم روند نزولی این سطح به عنوان یک مقاومت عمل خواهد کرد. شاخص جریان پول چایکین (CMF) نیز سطح منفی 0.14 را نشان می دهد که برای معامله گران سیگنال ضعف در بازار را صادر می کند.

فلو در تلاش برای رهایی از رنج قیمتی

شاخص قدرت نسبی (RSI) پایین‌تر از محدوده‌ی میانه‌ی سطح 50 در سطح 40.57 قرار گرفته که همین مورد نیز بر ادامه‌ی روند نزولی تاکید دارد. میانگین های متحرک اندیکاتور باند بولینگر نیز در فاصله‌ی کمی از هم قرار گرفته اند که به معنای کم شدن نوسانات بازار می باشد.  نسبت موقعیت‌های خرید به فروش نیز برابر است با عدد 0.95 که 48.89 درصد از موقعیت‌های فعال بر روی این ارز را موقعیت های خرید و 51.11 درصد دیگر را موقعیت های فروش تشکیل داده اند. برررسی این آمار و داده‌ها نشان می‌دهد که در 24 ساعت گذشته فشار در سمت فروش بیشتر بوده است.

به طور خلاصه بررسی نمودار و داده‌های آماری نشان می‌دهد ارز دیجیتال فلو به دنبال خارج شدن از حالات ساید و رنج می باشد و احتمال کاهش قیمت نیز از افزایش آن بیشتر است. پیش بینی می شود که قیمت به سمت ناحیه ی 0.50 دلار حرکت کند.

سطوح مهم تکنیکالی

سطوح مهم حمایتی : 0.50 و 0.45 دلار

سطوح مهم مقاومتی : 0.65 و 0.72 دلار

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : ارز دیجیتال تون کوین (Toncoin) چیست؟ هر آنچه باید بدانید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین و تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین