/ اخبار آلت کوین ها / تحلیل قیمت فایل کوین: مومنتوم صعودی در 7.40 دلار

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تحلیل قیمت فایل کوین: مومنتوم صعودی در 7.40 دلار

تحلیل قیمت فایل کوین: مومنتوم صعودی در 7.40 دلار

تحلیل قیمت فایل کوین روند صعودی را نشان می دهد. محدوده حمایتی جفت ارز فایل کوین به دلار (FIL/USD) در 7.30 دلار می باشد. قیمت فایل کوین با مقاومت 7.58 دلاری روبرو است.

تحلیل قیمت فایل کوین روند صعودی را نشان می دهد. فایل کوین در 24 ساعت گذشته شاهد افزایش بیش از 5 درصدی قیمت بوده و احساسات در بازار آن صعودی شده است. جفت ارز فایل کوین به دلار در حال حاضر در قیمت 7.46 دلار معامله می شود و به نظر می رسد از سطح مقاومت 7.50 دلار عبور کند. بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته شاهد مومنتوم مثبت زیادی بوده است، به طوری که اکثر دارایی‌ های بزرگ شاهد افزایش چشمگیری بوده‌ اند.

در این رابطه بخوانید‌ : اثبات سهام واگذار شده چیست؟و چگونه کار میکند؟

نمای بازار ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و ریپل (XRP) همگی شاهد افزایش بیش از 3 درصدی قیمت در روز گذشته بوده اند. با این حال، برخی آلت کوین ها از این سه دارایی دیجیتال برتر بهتر عمل کرده اند. یکی از این کوین ها فایل کوین است که در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد افزایش قیمت داشته است. روند صعودی پس از شکست مثلث نزولی مشاهده شده است. حمایت فوری در 7.30 دلار وجود دارد و سطح بعدی مقاومت در 7.58 دلار مشاهده می شود.

تحلیل قیمت یک روزه فایل کوین: فایل کوین به دلار پس از یک دوره صعودی در قیمت 7.40 دلار معامله می شود

تحلیل روزانه قیمت فایل کوین یک روند صعودی در بازار را نشان می دهد. جفت ارز فایل کوین به دلار از روز گذشته در روند صعودی قرار داشته و در حال حاضر با قیمت 7.40 دلار معامله می شود. حمایت در 7.30 دلار و سطح بعدی مقاومت در 7.58 دلار مشاهده می شود. ارزش بازار این کوین در حال حاضر 1,576,018,552 دلار و حجم معاملات 24 ساعته آن 170,507,185 دلار است.

نمودار قیمت روزانه فایل کوین به دلار. منبع: TradingView

خط مکدی در آستانه یک کراس اوور صعودی می باشد که نشانه مثبتی برای بازار است. هیستوگرام مکدی (MACD) نیز به رنگ سبز است که نشان می دهد خریداران در حال حاضر کنترل بازار را در دست دارند. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر نزدیک به سطح 50 است، که نشان می دهد بازار در حد متوسط قرار دارد و متعادل است.

بولینگر باندز نیز در حال گسترش است که نشان دهنده افزایش نوسانات بازار می باشد. به طور کلی، اندیکاتور های تکنیکال در نمودار قیمت 24 ساعته فایل کوین سیگنال صعودی می دهند و از روند صعودی فعلی در بازار حمایت می کنند.

تحلیل قیمت فایل کوین در تایم فریم 4 ساعته

تحلیل قیمت فایل کوین در نمودار 4 ساعته نشان می دهد که بازار در 4 ساعت گذشته روند صعودی داشته است. بازار توانسته سقف ها و کف های قیمتی بالاتری بسازد که نشان می دهد خریداران کنترل بازار را در دست دارند. فایل کوین در حال حاضر در قیمت 7.40 دلار معامله می شود، حمایت در 7.30 دلار و سطح بعدی مقاومت در 7.58 دلار می باشد.

نمودار قیمت 4 ساعته فایل کوین به دلار. منبع: TradingView

خط مکدی بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد خریداران کنترل بازار را در دست دارند. شاخص قدرت نسبی در حال حاضر نزدیک به سطح 60 است، که نشان می دهد بازار در منطقه اشباع خرید قرار دارد. بولینگر باندز نیز در حال گسترش است که نشان دهنده افزایش نوسانات بازار می باشد. به طور کلی، اندیکاتورهای تکنیکال در نمودار 4 ساعته قیمت فایل کوین سیگنال‌های صعودی را نشان می دهند که از روند صعودی فعلی بازار پشتیبانی می‌ کند.

همچنین بخوانید : میپل فایننس چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

نتیجه گیری قیمت فایل کوین

تحلیل قیمت فایل کوین نشان می دهد که بازار در کوتاه مدت در یک روند صعودی قرار دارد. اندیکاتورهای تکنیکال در نمودارهای قیمت 24 ساعته و 4 ساعته سیگنال های صعودی نشان می دهند که از روند صعودی فعلی حمایت می کند. با این حال، در حال حاضر بازار در منطقه اشباع خرید است که می تواند منجر به کاهش قیمت در آینده نزدیک شود. معامله گران باید منتظر افت قیمت برای ورود به بازار باشند زیرا چشم انداز بلندمدت فایل کوین صعودی است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین