/ اخبار آلت کوین ها / صعود دوج کوین پس از اعلام راه اندازی صندوق توسعه

زمان مطالعه : 3 دقیقه

صعود دوج کوین پس از اعلام راه اندازی صندوق توسعه

علیرغم پایان ناامیدکننده سال گذشته، بخش بزرگی از بازار ارزهای دیجیتال هم اکنون سبز است. شروع مثبت سال جدید می تواند نشانه ای عالی برای طولانی شدن روند صعودی باشد.

صعود دوج کوین پس از اعلام راه اندازی صندوق توسعه

علیرغم پایان ناامیدکننده سال گذشته، بخش بزرگی از بازار ارزهای دیجیتال هم اکنون سبز است. شروع مثبت سال جدید می تواند نشانه ای عالی برای طولانی شدن روند صعودی باشد.

اتریوم در روند صعودی

با وجود روند نزولی طولانی مدت در سال 2022، اتریوم (ETH) سال جدید را با روند صعودی آغاز کرد و میانگین متحرک نمایی الگوی خاصی را تشکیل داده که نشان دهنده احتمال افزایش قیمت می باشد.

منبع: TradingView

منبع: TradingView

در حال حاضر اتریوم در میانگین متحرک 21 روزه معامله می شود و از 20 دسامبر در تلاش برای شکست و عبور از آن است. با این حال، حجم معاملات نزولی می باشد و این منجر به کاهش سرعت رالی و بازگشت به حمایت خط روند شده است.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال تون کوین (Toncoin) چیست؟ هر آنچه باید بدانید

متاسفانه، تمایل نزولی در نشانگر حجم ممکن است به معکوس شدن روند آینده اشاره کند و منجر به افت بیشتر شود. تنها سناریویی که طی آن، قدرت خرید به بازار بازمی گردد، عبور قیمت از میانگین متحرک 50 روزه است.

افزایش چشمگیر سولانا

در چند هفته گذشته، سولانا (SOLANA) یکی از بیشترین میزان خروج دارایی را که ناشی از فصل تعطیلات و فقدان فعالیت های معاملاتی بود، تجربه کرده است.

متاسفانه، سولانا همچنان خطرات زیادی را برای سرمایه گذاران حقوقی به همراه دارد، به همین دلیل است که ما هنوز شاهد بهبود حجم معاملات و جریان های ورودی نیستیم. در همان زمان، وضعیت اشباع فروش دارایی منجر به افزایش قیمت آن شد.

سولانا در حال حاضر یکی از فعال‌ ترین شبکه‌ های بازار است و بیشترین تعداد تراکنش‌ های پردازش شده را دارد. با این وجود، عملکرد قیمت این دارایی ضعیف بوده و بیش از 93 درصد از بالاترین قیمت تاریخی خود کاهش یافته است.

صندوق توسعه دوج کوین

کاربردی نبودن، مشکل بزرگی برای این میم کوین بوده است. خوشبختانه بنیاد دوج کوین (DOGECOIN) اخیرا با اختصاص 5 میلیون دوج کوین برای جذب توسعه دهندگان بیشتر و توجه به هسته اصلی شبکه، یک صندوق توسعه جدید ایجاد کرد.

با افزایش تعداد توسعه‌ دهندگان اکوسیستم دوج کوین، ممکن است در نهایت موارد استفاده آن بهبود یابد و این موضوع به طور بالقوه باعث افزایش قیمت دوج کوین می شود.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای مشاهده لیست قیمت ارزهای دیجیتال به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید