/ فین تک های ارزهای دیجیتال / صرافی مانستر، دیسنترالند (مانا) را به چالش میکشد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

صرافی مانستر، دیسنترالند (مانا) را به چالش میکشد

مانا (MANA) را می توان به عنوان یک توکن ارزدیجیتال معمولی سرمایه گذاری کرد و همچنین می توان آن را به عنوان ارز در متاورس استفاده کرد.

صرافی مانستر، دیسنترالند (مانا) را به چالش میکشد

دنیای فین تک پر از شگفتی ها و نوآوری هاست. ارزهای دیجیتال تقریباً یک دهه پیش ناشناخته بودند و از زمان عرضه آنها، صنعت فین تک با سرعتی غیرقابل تصور حتی برای سرسخت ترین حامیان رشد کرده است. مردم هنوز درگیر درک مفهوم بلاک چین بودند که، کل حوزه مالی به یادگیری و پذیرش وجود NFT، توکن های DeFi، DAO، استیبل کوین ها و غیره ادامه داد.

در میان چنین نوآوری‌ها و پیشرفت‌هایی، چندین ارز دیجیتال وجود داشته‌اند که از طریق پلتفرم انحصاری خود موجب آغاز انقلاب فین‌تک شده اند.

رشد تصاعدی متاورس دیسنترالند

دیسنترالند (Decentraland)، متاورس پیچیده انحصاری خود را ساخته است که عموماً با نام لند (LAND) شناخته می شود. متاورس بزرگترین نقطه فروش برای توکن‌های دیسنترالند (MANA) و الهام بخش کل فضای فین‌تک برای سرمایه‌گذاری در نوآوری‌های چالش برانگیز بوده است.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال تتر چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

لند یک پلتفرم مجازی مبتنی بر اتریوم است که در آن می توانید زمین ها و قطعات سه بعدی مجازی را خریداری کنید و یا بفروشید. سپس، بر اساس نیاز خود، از لند برای ساخت مجموعه ها، برنامه‌ها یا بازار خود استفاده می‌کنید. لند اولین محیط مجازی کاملاً غیرمتمرکز در حال پیشرفت است که به کاربران امکان می دهد کاملاً خود را در یک تجربه تکنولوژیکی پیشرفته درگیر کنند.

مانا (MANA) را می توان به عنوان یک توکن ارزدیجیتال معمولی سرمایه گذاری کرد و همچنین می توان آن را به عنوان ارز در متاورس استفاده کرد.

ارزش کل بازار آن در (زمان انتشار مطلب) نزدیک به 1.57 میلیارد دلار است. این توکن ها را می توان با نرخ مقرون به صرفه 0.85 دلار به دست آورد. کاهش اخیر ارزش مانا در راستای روند نزولی کلی بازار است و می‌تواند فرصتی عالی برای «خرید در هنگام ریزش» باشد.

صرافی مانستر، صنعت بازی را متحول میکند

شما می توانید با استفاده از صرافی مانستر (Monster) و یک کیف پول ارزدیجیتال یکپارچه به دنیای تجارت ارزهای دیجیتال دسترسی داشته باشید. این صرافی تراکنش‌های سریع و کم تاخیر را امکان‌پذیر می‌کند و به شما اطمینان میدهد که بهترین معامله را خواهید داشت. روش اصلی توسعه دهندگان صرافی مانستر ایجاد انقلابی در عرصه بازی است. این تیم نحوه تعامل فعالانه صنعت بازی با دنیای ارزهای دیجیتال را تشخیص داده است و قصد دارد توکن MXCH را به عنوان یک توکن بازی بسازد. این تیم متشکل از توسعه دهندگان و مهندسان نرم افزار ماهر است که لایه ای از شفافیت و اعتبار را به توکن MXCH به عنوان یک ارز دیجیتال اضافه می کنند.

علیرغم اینکه صرافی مانستر یک پدیده جدید در بازار ارزهای دیجیتال است، به دلیل دامنه نوینی که دارد مورد توجه قرار گرفته است. این توکن در حال حاضر وارد مرحله اول پیش فروش می شود. به این معنی که شما می توانید توکن های MXCH را در قیمت پایین خریداری کنید و سود نسبتاً بالاتری به دست آورید. با خرید این توکن ها، خود را برای سودهای زیاد آماده می کنید و همچنین از یک پروژه نوین در بلاک چین که پتانسیل تغییر آینده را دارد حمایت می کنید.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید