/ اخبار بیت کوین / هشدار بلومبرگ: بیت کوین در معرض خطر سقوطی بزرگ است

1 سال پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

هشدار بلومبرگ: بیت کوین در معرض خطر سقوطی بزرگ است

اخیرا یکی از کارشناسان بلومبرگ، مایک مک‌گلون در خصوص سقوط قیمت هشدار داد. وی در سال های اخیر به دلیل پیش بینی های خود در خصوص بیت کوین در رسانه های مالی شناخته شده است.

هشدار بلومبرگ: بیت کوین در معرض خطر سقوطی بزرگ است

در حالی که خریداران بیت کوین (BTC) سخت برای حفظ روند صعودی در سال جدید مبارزه می کنند، یکی از کارشناسان بلومبرگ در خصوص سقوط قیمت بیت کوین هشدار داد.

تا کنون در سال 2023 بیت کوین شاهد شروع یک بهبودی هیجان انگیز از ماه دسامبر بوده است.

بیت کوین با افزایش قیمتی 31 درصدی از ابتدای سال موجب بهبود بازار شده است. بسیاری از کاربران در توییتر به پایان زمستان کریپتو اشاره کردند.

در این رابطه بخوانید‌ : چگونه در ETF بیت کوین سرمایه گذاری کنیم؟

اما اخیرا یکی از کارشناسان بلومبرگ، مایک مک‌گلون در خصوص سقوط قیمت هشدار داد. وی در سال های اخیر به دلیل پیش بینی های خود در خصوص بیت کوین در رسانه های مالی شناخته شده است.

مک گلون رئیس سابق تحقیقات و استراتژی در ETF Securities بود و اکنون به عنوان استراتژیست ارشد بلومبرگ فعالیت میکند.

وی در توییتر نگرانی خود را پیرامون احساسات کلان برای دارایی های پرریسک مانند ارزهای دیجیتال ابراز کرد. مک گلون می‌گوید: بیت کوین ممکن است در حال چرخش باشد – ارز دیجیتال برتر در حال عقب نشینی از سطح مقاومت است. در واقع، حرکت قیمت بیت کوین در ماه فوریه چالش برانگیز بوده است. بازگشت از مقاومت 24000 دلاری که منجر به کاهش قیمت به حمایت 21750 دلار شد.

با این حال، در حالی که خریداران تلاش می کنند تا قیمت را در این سطح تثبیت کند – اوضاع خوب به نظر نمی رسد. ساختار نمودار در حال ورود به یک الگوی وحشتناک سر و شانه است.

ارتباط فدرال رزرو با مقاومت فوریه بیت کوین؟

تحلیل مک گلون نشان می دهد که این امر به دلیل فشار مداوم از سوی فدرال رزرو ایالات متحده است.

همانطور که صندوق های آتی فدرال [در سه ماهه اول] نشان می دهد، انتظار می رود نرخ بهره افزایش یابد … اما تفاوت اصلی این است که بازارها نسبت به سال گذشته در سطوح پایین تری هستند. وی افزود: با فدرال رزرو نجنگید.

در واقع، ترس از افزایش نرخ ها از پایان سال 2021 بازار را فرا گرفته است – تا کنون همه چیز ثابت بوده است. با این حال، بازارها تا کنون در سال 2023 با اظهارات غافلگیرکننده جروم پاول آرام شده اند.

در حال حاضر بیت کوین در مسیر برخورد با MA 200 روزه خود قرار دارد. اگر به زودی از این سطح حمایت شاهد جهش آن نباشیم، شرایط نزولی خواهد شد.

یکی از محرک های بالقوه قیمت می تواند آمار امروز منتشر شده توسط فدرال رزرو باشد. بازار ارزهای دیجیتال آماده معامله بر اساس ارقام CPI منتشر شده در ساعت 13:30 UTC هستند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : بیت‌کوین کش چیست؟ و چه تفاوتی با بیت کوین دارد؟

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین