/ اخبار بیت کوین / نهنگ ها، بیت کوین های خود را به استیبیل کوین تبدیل کردند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

نهنگ ها، بیت کوین های خود را به استیبیل کوین تبدیل کردند

Santiment می گوید که با پایان یافتن بازار گاوی در سال 2021، نهنگ های بیت کوین سود خود را به استیبل کوین تبدیل کردند.

نهنگ ها، بیت کوین های خود را به استیبیل کوین تبدیل کردند

پلتفرم تحلیلی Santiment اعلام کرد، نهنگ‌های بیت‌کوین (BTC) سودی که پس از پایان دوره صعودی سال گذشته بدست آوردند را به ارزهای فیات تبدیل نکرده اند.

Santiment می گوید که با پایان یافتن بازار گاوی در سال 2021، نهنگ‌های بیت‌کوین سود خود را به استیبل کوین تبدیل کردند.

طبق گفته این پلتفرم، تعداد آدرس‌هایی که بیش از 100،000 دلار استیبل کوین در اختیار دارند، بین 53 تا 1،689 درصد در یک سال افزایش یافته است.

در این رابطه بخوانید‌ : شبکه بلاکچینی Modular چیست؟

«همه میدونیم که نهنگ‌های بیت‌کوین با بازگشت روند بازار در سال 2022 رمزارز های خود را نقد کردند. اما به جای اینکه به فیات نقد کنند، به استیبل کوین تبدیل کرده اند.»

Santiment اعلام کرد که تعداد آدرس های بزرگ متعلق به تتر (Tether (USDT)) در یک سال 53٪ افزایش یافته است، در حالی که تعداد آدرس های متعلق به یو اس دی کوین (USD Coin (USDC))، دای (Dai (DAI))، و بایننس یو اس دی (Binance USD (BUSD)) به ترتیب 271 درصد، 926 درصد و 1689 درصد در مدت مشابه افزایش یافته اند.

Santiment می گوید نهنگ های پروتکل قرارداد هوشمند پس از تخلیه دارایی دیجیتال خود در اواخر سال گذشته، بیش از 60 میلیون دلار آدا (Cardano (ADA)) خریداری کرده اند.

«کاردانو در حال حاضر شاهد افزایش قیمت کوچکی است. از این رو، آدرس‌هایی که بین یک میلیون تا ۱۰۰ میلیون ADA دارند ممکن است به عنوان اعتبار سنج های اصلی در انتظار افزایش قیمت باشند. آنها پس از تخلیه 568.4 میلیون کوین در دو ماه پایانی سال 2022، در ابتدای سال 2023 مجددا 217.2 میلیون ADA خریداری کردند.»

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای مشاهده لیست قیمت ارزهای دیجیتال به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنید



مترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین