/ اخبار آلت کوین ها / همه ویژگی‌ های Vasil در شبکه کاردانو فعال شده اند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

همه ویژگی‌ های Vasil در شبکه کاردانو فعال شده اند

لازم به ذکر است که شبکه بلاکچینی (blockchain ) که توسط چارلز هاسکینسون و جرمی وود طراحی شده، در این ماه پنج ساله می شود. این شبکه پیشرفت چشمگیری داشته و از یک زنجیره متمرکز به یکی از غیرمتمرکزترین شبکه ها در فضای ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

همه ویژگی‌ های Vasil در شبکه کاردانو فعال شده اند

به روزرسانی Vasil کاردانو (ADA) روی شبکه اصلی فعال شده است.

همه ویژگی‌ های Vasil در شبکه کاردانو در راستای بهبود تجربه‌ های کاربری فعال شده اند.

چند روز پس از عرضه هارد فورک Vasil، مدل Plutus V2 بالاخره وارد زنجیره اصلی شد. اینپوت اوت پوت گلوبال (IOG)، تیم توسعه دهنده شبکه کاردانو، این موضوع را روز سه شنبه در توییتر اعلام کرد.

در این رابطه بخوانید‌ : دی پگ شدن در بازار های دیجیتال به چه معنا است؟

IOG نوشت ما خوشحالیم که پس از ارتقای موفقیت آمیز Vasil در 22 سپتامبر، قابلیت های جدید (شامل پشتیبانی گره و CLI برای ورودی های مرجع، داده های درون خطی، اسکریپت های مرجع) به همراه یک مدل جدید Plutus، اکنون در دسترس هستند.

به گفته IOG، مدل جدید Plutus، برنامه‌ های غیرمتمرکز (DApps) را کارآمدتر و ارزان‌ تر خواهد کرد.

طبق یک پست وبلاگ IOG، نزدیک به دو هفته پیش، چندین برنامه‌ غیرمتمرکز منتظر استفاده از نسخه جدید Plutus هستند. این برنامه‌ های غیرمتمرکز پروتکل Indigo، یک شبکه توکن سازی، Liqwid Finance و Maladex، صرافی های غیرمتمرکز (DEX) مبتنی بر کاردنو هستند.

لازم به ذکر است که شبکه بلاکچینی (blockchain) که توسط چارلز هاسکینسون و جرمی وود طراحی شده، در این ماه پنج ساله می شود. این شبکه پیشرفت چشمگیری داشته و از یک زنجیره متمرکز به یکی از غیرمتمرکزترین شبکه ها در فضای ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

گزارش Cardano Blockchain Insights نشان می دهد که اکنون بیش از 3.5 میلیون والت کاردانو وجود دارد. علاوه بر این، 1.2 میلیون از این آدرس ها دارایی های خود را سهامگذاری کرده اند. 25.06 میلیارد توکن، سهامگذاری شده و این تقریبا 74 درصد از کل منابع کاردانو را تشکیل می دهد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین