/ اخبار اتریوم / 80 درصد از هولدرهای اتریوم با وجود افت قیمت به زیر 4000 دلار همچنان در سود هستند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

80 درصد از هولدرهای اتریوم با وجود افت قیمت به زیر 4000 دلار همچنان در سود هستند

80 درصد از هولدرهای اتریوم با وجود افت قیمت به زیر 4000 دلار همچنان در سود هستند

اتریوم پس از تلاش برای حفظ قیمت خود بالای 4000 دلار ، بار دیگر به زیر این سطح کاهش یافت. پس از رسیدن به بالاترین قیمت در اوایل نوامبر، اتر مجددا کاهش یافته است. اما این بدان معنا نیست که سرمایه گذاران پس از سقوط از رکورد تاریخی قیمت دچار ضرر شده اند. در واقع اکثریت دارندگان اتریوم همچنان در سود هستند.

اینتودبلاک (IntoTheBlock) داده های جالبی از وضعیت هولدرهای اتریوم در حال حاضر نشان می دهد. طبق این گزارش ، 80 درصد از هولدرهای اتر همچنان در سود هستند که به طور قابل توجهی بالاتر از درصد هولدرهای در سود بیت کوین است. در بازار بیت کوین 70 درصد از کل هولدرها در سود هستند و درصد بیشتری از سرمایه گذاران در ضررند.

در بازار اتریوم، تنها 14 درصد از همه هولدرها ضرر کرده اند. این موضوع نشان می دهد این درصد از هولدرها اتر را بالاتر از قیمت فعلی خریداری کرده اند و به این ترتیب، بازدهی دارایی آنها منفی است. برای بیت کوین، این رقم شامل 22 درصد از کل هولدرهای در ضرر است.

آن دسته از دارندگانی که نه در سود و نه زیان هستند در مجموع به 6 درصد رسیدند. فرض بر این است که این دارندگان اتریوم کوین های خود را با ارزش فعلی اتریوم خریداری کرده اند و به همین دلیل در محدوده خنثی هستند.

داده ها همچنین نشان می دهد که 59 درصد از همه دارندگان اتریوم کوین های خود را طی بیش از یک سال نگه داشته اند، 34 درصد بین 1 تا 12 ماه و تنها 7 درصد از کل دارندگان کوین های خود را برای کمتر از یک ماه نگه داشته اند.

نرخ ورودی سرمایه از نرخ خروجی پیشی می گیرد

طی طولانی‌ترین دوره و با رشد روند انباشت در بین سرمایه‌گذاران، جریان خروجی سرمایه از بازار اتریوم غالب بود و نرخ گیرندگان در اکسچنج ها به پایین ترین سطح سالانه سقوط کرد. با این حال، این وضعیت با آغاز روند نزولی شروع به تغییر کرده است.

در هفت روز گذشته نرخ ورودی اتر به اکسچنج ها نسبت به خروجی بیشتر بوده است. در حالی که جریان خروجی با میانگین متحرک هفت روزه به 9.2 میلیارد دلار رسیده است، جریان ورودی برای همین دوره زمانی در مجموع به 9.31 میلیارد دلار رسیده است.

تفاوت زیادی بین این دو معیار وجود ندارد، اما نشان می دهد که پیش بینی دارندگان اتریوم چیست. از آنجایی که احساسات بازار به سمت نزولی منحرف شده است، سرمایه گذاران بیشتری کوین های خود را در انتظار قیمت های پایین تر می فروشند. تفاوت بین جریان‌های ورودی و خروجی نشان می‌دهد تعداد سرمایه‌گذارانی که اتر خود را برای فروش به اکسچنج ها منتقل می کنند در مقایسه با سرمایه‌گذارانی که اتر خود را برای نگهداری بلندمدت خارج می‌کنند بیشتر است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)