/ عمومی / 8 ارز دیجیتال برای معاملات روزانه در ماه می 2024

1 ماه پیش

زمان مطالعه : 7 دقیقه

8 ارز دیجیتال برای معاملات روزانه در ماه می 2024

در این مقاله ما مناسب ترین ارزهای دیجیتال را برای مبتدیان و حرفه ای های با تجربه به طور یکسان بررسی می کنیم.

8 ارز دیجیتال برای معاملات روزانه در ماه می 2024

بازار کریپتو یکی از بهترین گزینه ها برای معاملات روزانه است. روزانه میلیاردها دلار ارز دیجیتال مبادله می شود، این یعنی حجم بالا، نقدینگی زیاد و نوسانات فراوان. اما بهترین گزینه برای ترید ارز دیجیتال در ماه می 2024 چیست؟

در این مقاله ما مناسب ترین ارزهای دیجیتال را برای مبتدیان و حرفه ای های با تجربه به طور یکسان بررسی می کنیم.

فهرست برترین ها برای معاملات ارز دیجیتال در سال 2024

بیت کوین: بیت کوین بزرگترین و نقدترین ارز دیجیتال برای معامله است و برای مبتدیانی که به دنبال کمترین نوسان هستند، ایده آل است.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال بیت کوین اس وی (BSV) چیست؟

اتریوم: یکی دیگر از ارزهای دیجیتال با ارزش بالا که اغلب در طی چرخه های صعودی از بیت کوین بهتر عمل می کند و دومین کوین برتر از نظر ارزش بازار است.

سولانا: یکی از کوین های با عملکرد برتر در چند وقت اخیر که در سال گذشته بیش از 800 درصد افزایش داشته است.

چین لینک: چین لینک یک دارایی دیجیتال با پتانسیل رشد بالا است که فرصت‌های معاملاتی خوبی را ارائه می‌دهد.

بایننس کوین: یک ارز دیجیتال با ارزش بالا که توسط بایننس عرضه شده و تعادل ایده آلی بین نقدینگی بالا و نوسانات دارد.

دوج کوین: دوج کوین برترین میم کوین از نظر ارزش بازار، یک دارایی پرنوسان است که باید در فهرست هر روز معامله‌گران باشد.

ریپل: کوین بومی ریپل، دارای بیشترین حجم معاملات ۲۴ ساعته در صنعت است که آن را برای معاملات به گزینه ای ایده آل تبدیل می کند.

داگ ویف هت: یکی از جدیدترین میم کوین ها، یک توکن چند میلیارد دلاری با نوسانات قیمتی بالا است.

اکنون نگاهی دقیق‌تر به بازارهای روزانه ارزهای دیجیتال ذکر شده در بالا خواهیم داشت. عوامل کلیدی مورد بحث عبارتند از: ارزش بازار، حجم معاملات، عملکرد قیمت و نوسانات.

بیت کوین (BTC)

بیت کوین به طور کلی بهترین گزینه برای ترید ارز دیجیتال است. این کوین بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار است و بیشترین حجم معاملات روزانه را دارد. علاوه بر این، بیت کوین نسبت به اکثر ارزهای دیجیتال نوسانات کمتری دارد و برای مبتدیان ایده آل است.

قیمت تا 5 می 2024: 63678.02 دلار

ارزش بازار: 1.4 تریلیون دلار

همچنین بخوانید : آلت کوین چیست؟ و چه تفاوتی با بیت کوین دارد؟

بالاترین قیمت: 73628.40 دلار

تغییر قیمت در 24 ساعت گذشته: +1.09%

قیمت بیت کوین در هفته گذشته 0.36- درصد کاهش یافته است.

چرا بیت کوین وارد لیست ما شد:

بیت کوین بزرگترین ارز دیجیتال موجود است. ارزش بازار بیت کوین 1.4 تریلیون دلار است، به این معنی که ارزش آن از اکثر شرکت های S&P 500 بیشتر است. بیش از 40 میلیارد دلار بیت کوین در 24 ساعت گذشته معامله شد.

بیت کوین در اکثر صرافی های کریپتو فهرست شده است و به شما این امکان را می دهد که کمترین کارمزد و اسپرد را تجربه کنید. این عوامل در معاملات روزانه ارزهای دیجیتال بسیار مهم هستند. علاوه بر این، بیت کوین از نقدینگی قابل توجهی برخوردار است. این تضمین می‌کند که معامله‌گران روزانه می‌توانند به راحتی ورود و خروج از موقعیت‌ها را تجربه کنند.

بیت کوین همچنین بهترین ارز دیجیتال برای مبتدیان است. در حالی که بیت کوین در مقایسه با دارایی های سنتی پرنوسان است، سطح نوسان آن بسیار کمتر از سایر ارزهای دیجیتال است. اکثر معامله گران روزانه جفت BTC/USD را انتخاب می کنند، اگرچه BTC/USDT نیز یکسان عمل می کند.

اتریوم (ETH)

اتریوم دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است و برای معامله گران مبتدی نیز ایده آل است. این ارز دیجیتال نقدینگی و حجم معاملات قابل توجهی را ارائه می دهد، همچنین نوسانات کمتری نسبت به اکثر ارزهای دیجیتال دارد.

قیمت تا 5 می 2024: 3110.61 دلار

ارزش بازار: 428 میلیارد دلار

بالاترین قیمت: 4867.17 دلار

تغییر قیمت در 24 ساعت گذشته: +0.06%

قیمت اتریوم در هفته گذشته -6.30 درصد کاهش یافته است.

چرا اتریوم در لیست ما قرار گرفت:

اتریوم دارای ارزش بازار 428 میلیارد دلاری است، بنابراین افراد تازه کار می توانند بدون تجربه نوسانات قیمتی شدید معامله کنند. بیش از 16 میلیارد دلار اتریوم در 24 ساعت گذشته معامله شده است.

اتریوم در طول فصل آلتکوین ها به خوبی عمل می کند، با توجه به اینکه هزاران پروژه بر بستر شبکه آن کار می کنند. به عبارت دیگر، سرمایه گذاران برای خرید توکن های ERC-20 به ETH نیاز دارند. اتریوم در تمام صرافی های اصلی معامله می شود. در حالی که بیشتر معامله‌گران جفت ETH/USD را انتخاب می‌کنند، می توانید ETH را در برابر BTC، SOL و BNB نیز معامله کنید.

سولانا (SOL)

سولانا یکی از ارزهای دیجیتال با بهترین عملکرد در بازار فعلی است. در سال گذشته بیش از 800 درصد افزایش یافته است. این امر باعث شده که میم کوین های مبتنی بر Solana رشد انفجاری داشته باشند.

قیمت تا 5 می 2024: 145.76 دلار

ارزش بازار: 77 میلیارد دلار

بالاترین قیمت: 259.52 دلار

تغییر قیمت در 24 ساعت گذشته: +0.87%

قیمت سولانا در هفته گذشته +1.55 درصد افزایش یافته است.

چرا سولانا در لیست ما قرار گرفت:

سولانا یکی دیگر از کوین های برتر بازار است که فرصت های معاملاتی روزانه مناسبی را ارائه می دهد. معامله گران دارای موقعیت خرید از سال 2024 پر رونقی برخوردار بوده اند، به طوری که سولانا از اکثر ارزهای دیجیتال با ارزش بالاتر عملکرد بهتری داشته است. علاوه بر این، این شبکه از شور و شوق میم کوین هایی مانند dogwifhat، Myro، BOOK OF MEMES و Bonk نیز بهره برده است که رشد بی سابقه ای داشته اند.

با این حال، سولانا اغلب پر نوسان است، بنابراین فرصت هایی برای فروش نیز وجود دارد. هیچ مشکلی در نقدینگی ندارد. ارزش بازار سولانا 77 میلیارد دلار است. بیش از 3 میلیارد دلار سولانا در روز قبل معامله شد که نسبت حجم/سرمایه بازار آن را به بیش از 4 درصد رساند.

چین لینک (LINK)

چین لینک یک ارز دیجیتال با ارزش بازار بیش از 10 میلیارد دلار و بسیار کمتر در معرض شرایط نوسان معاملاتی است، بنابراین می تواند گزینه خوبی برای معامله گران روزانه ریسک گریز باشد.

قیمت تا 5 می 2024: 14.26 دلار

ارزش بازار: 10 میلیارد دلار

بالاترین قیمت: 52.89 دلار

تغییر قیمت در 24 ساعت گذشته: +0.50%

قیمت چین لینک در هفته گذشته 0.27- درصد کاهش یافته است.

چرا چین لینک در لیست ما قرار گرفت:

چین لینک یکی از بهترین توکن های کاربردی برای ترید در نظر گرفته می شود. چین لینک به برنامه های غیرمتمرکز کمک می کند تا داده های قابل اعتماد و در زمان واقعی را خارج از اکوسیستم بلاک چین به دست آورند. توکن بومی آن، LINK، دارای کاربردهای بسیاری در دنیای واقعی است، که آن را به یک دارایی اصلی برای بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال تبدیل می کند.

چین لینک در بهترین صرافی های ارز دیجیتال معامله می شود. بیش از 350 میلیون دلار LINK در روز قبل معامله شد که معادل 3.45٪ از ارزش بازار آن است. چین لینک همچنین در پلتفرم های مشتقات پیشرو معامله می شود.

بایننس کوین (BNB)

بایننس کوین ارز دیجیتال صادر شده توسط صرافی Binance و چهارمین دارایی بزرگ بر اساس ارزش بازار است. در حالی که BNB یکی از پرنوسان ترین دارایی ها است، حجم و نقدینگی بالایی ارائه می دهد. این بدان معناست که BNB یک انتخاب برتر در معاملات روزانه ارزهای دیجیتال است.

قیمت تا 6 می 2024: 600.54 دلار

ارزش بازار: 91 میلیارد دلار

بالاترین قیمت: 689.33 دلار

تغییر قیمت در 24 ساعت گذشته: +2.33%

قیمت BNB در هفته گذشته +2.37٪ افزایش یافته است.

چرا BNB در لیست ما قرار گرفت:

بایننس کوین امکان تعامل با بایننس، صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال برای حجم، نقدینگی و حساب را ارائه می دهد. بنابراین، هنگامی که اخبار مربوط به بایننس توسط رسانه ها منتشر می شود، می تواند تأثیر زیادی بر ارزش BNB داشته باشد. این برای معامله‌گران روزانه کریپتو، به‌ویژه کسانی که فاندامنتال را به تحلیل تکنیکال ترجیح می‌دهند، ایده‌آل است.

نوسانات بایننس کوین می تواند بالا باشد، اما حجم معاملات آن کافی است. طی 24 ساعت گذشته، بیش از 1.7 میلیارد دلار BNB معامله شده است. با این حال، این مقدار کمی بیش از 1.9٪ از ارزش بازار 91 میلیارد دلاری آن است. علاوه بر این، BNB در برخی از صرافی های سطح یک، از جمله Coinbase و Kraken معامله نمی شود.

دوج کوین (DOGE)

اکثر معامله گران روزانه به معامله دوج کوین علاقه دارند. دوج کوین بزرگترین میم کوین بر اساس ارزش بازار است. با این حال می تواند فوق العاده پرنوسان باشد و اغلب در یک جلسه معاملاتی یک روزه بیش از 10 درصد افزایش و کاهش می یابد. این امر آن را برای معامله گران روزانه به گزینه ای مناسب تبدیل می کند.

قیمت تا 6 می 2024: 0.168 دلار

ارزش بازار: 28 میلیارد دلار

بالاترین قیمت: 0.738 دلار

تغییر قیمت در 24 ساعت گذشته: +5.08%

قیمت دوج کوین در هفته گذشته +19.19٪ افزایش یافته است.

چرا دوج کوین وارد لیست ما شد:

برای بسیاری، دوج کوین بهترین ارز دیجیتال برای ترید روزانه است. این میم کوین دارای ارزش بازار 28 میلیارد دلاری است، بنابراین هیچ مشکلی در زمینه نقدینگی ندارد. علاوه بر این، بیش از 2.5 میلیارد دلار دوج کوین در روز گذشته معامله شد. نسبت حجم / ارزش بازار آن کمی بیش از 9٪ است.

دوج کوین همچنین گزینه مورد علاقه معامله گرانی است که به دنبال نوسانات بیشتر هستند. این ارز دیجیتال به طور قابل توجهی پرنوسان تر از سایر ارزها با مارکت کپ بالا است که فرصت های معاملاتی بسیاری را در طول روز ایجاد می کند. قیمت دج کوین به شدت تحت‌تاثیر رویدادهای دنیای واقعی مانند توییت‌های ایلان ماسک و احساسات عمومی نسبت به میم کوین ها است.

ریپل (XRP)

ایکس ار پی توکن بومی شبکه ریپل و یکی از پرمعامله ترین ارزهای دیجیتال در بازار است. XRP ارزش بازار زیادی دارد و در اکثر صرافی ها معامله می شود. XRP به رویدادهای خبری دنیای واقعی، به ویژه در مورد قانونگذاری ایالات متحده واکنش نشان می دهد.

قیمت تا 6 می 2024: 0.545 دلار

ارزش بازار: 34 میلیارد دلار

بالاترین قیمت: 3.92 دلار

تغییر قیمت در 24 ساعت گذشته: +2.73%

قیمت XRP در هفته گذشته +8.63٪ افزایش یافته است.

چرا XRP وارد لیست ما شد:

ریپل همچنین یک انتخاب برتر برای معاملات روزانه است. بیش از 7 میلیارد دلار XRP در روز گذشته معامله شده است. بر اساس ارزش بازار 34 میلیارد دلار، این بدان معناست که XRP دارای نسبت حجم / سرمایه بازار بیش از 19٪ است که به طور قابل توجهی بیشتر از بیت کوین، اتریوم، سولانا و بسیاری دیگر از ارزهای برتر است.

گفته می شود، XRP اغلب نوسانات بیشتری را تجربه می کند، به همین دلیل مورد علاقه معامله گران روزانه است. به عنوان مثال، XRP دارای پایین ترین و بالاترین قیمت ماهانه به ترتیب 0.5636 دلار و 0.7048 دلار است. اگرچه بسیاری از ارزهای دیجیتال درصد زیادی از ضررهای چرخه نزولی را جبران کرده‌اند، XRP بیش از 80 درصد پایین تر از بالاترین قیمت تاریخ خود معامله می‌شود.

داگ ویف هت (WIF)

داگ ویف هت که در اواخر سال 2023 راه اندازی شد، یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتال برای ترید روزانه است. با این حال، dogwifhat دارای ارزش بازار بیش از 3.7 میلیارد دلار است. این میم کوین محبوب مبتنی بر سولانا Solana به دلیل نوسانات بالا گزینه مناسبی برای معاملات روزانه است.

قیمت تا 6 می 2024: 3.66 دلار

ارزش بازار: 3.7 میلیارد دلار

بالاترین قیمت: 4.80 دلار

تغییر قیمت در 24 ساعت گذشته: +8.18%

قیمت Dogwifhat در هفته گذشته +39.38 درصد افزایش یافته است.

چرا dogwifhat در لیست ما قرار گرفت:

داگ ویف هت یکی از بهترین میم کوین های مبتنی بر سولانا در نظر گرفته می شود. هیچ کاربردی ارائه نمی دهد و وایت پیپر ندارد. با این وجود، از زمان فهرست شدن در CoinMarketCap در اواخر سال 2023، dogwifhat بیش از 2000٪ افزایش یافته است. در حالی که اکنون ارزش آن چند میلیارد دلار است، همچنان بسیار پرنوسان است.

در هفته‌های اخیر، شاهد تغییرات قیمت ۲۴ ساعته بیش از ۲۰ درصد آن بوده‌ایم. بنابراین، یکی از پرنوسان ترین ارزهای دیجیتال برای معاملات روزانه است. در روز گذشته نزدیک به 600 میلیون دلار خرید و فروش داگ ویف هت انجام شده و دارای نسبت حجم/سرمایه بازار بیش از 16 درصد است. در حالی که dogwifhat در Coinbase فهرست نشده است، در اکثر صرافی های سطح یک دیگر معامله می شود.

نتیجه گیری

ارزهای دیجیتال مورد بحث در بالا پروژه های بزرگ و با ارزش بالایی هستند و برای معامله گران روزانه که به دنبال نوسانات بالا در کنار نقدینگی و حجم بالا هستند، مناسبند.

گفته می شود، اگر به دنبال سرمایه گذاری در بازارهای با نوسان فوق العاده بالا هستید، باید پروژه هایی با سرمایه بازار بسیار کمتر را در نظر بگیرید. با انجام این کار، شاهد نوسانات شدید قیمت در طول روز خواهید بود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید