/ اخبار آلت کوین ها / 5 آلت کوین که احتمال رشد 10 برابری در ماه دسامبر را دارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

5 آلت کوین که احتمال رشد 10 برابری در ماه دسامبر را دارند

5 آلت کوین که احتمال رشد 10 برابری در ماه دسامبر را دارند

حوزه کریپتو، فضایی است که در آن همه چیز به سرعت تغییر می کند، پیشرفت های جدید، تغییر روند سریع و تغییرات چشمگیر در این صنعت بسیار واضح تر از هر صنعت دیگری است. پروژه‌ های نوآورانه جدیدی با هدف ایجاد فرصت‌ های سرمایه‌ گذاری جدید برای کاربرانی است که وارد این فضا می‌ شوند. قابل ذکر است، وی لانچ (V launch)، کویید(Quidd)، ساواج(Savage)، دی تراول (dTravel)، رین میکر (RainMaker)، پنج پروژه ای هستند که احتمال دارد دسامبر سال جاری راه اندازی شوند.

وی لانچ:

وی لانچ یک لانچ پد چند زنجیره ای است که توسط متخصصان فناوری بلاکچین (blockchain) پشتیبانی می شود. با این حال، فضای کریپتو، لانچ پد های متعددی را در خود جای داده است، در حالی که برخی از آنها عملکرد بسیار خوبی دارند و برخی کاربردی نیستند. آنچه که وی لانچ را خاص می‌ کند، یک لانچ پد است که توسط سازنده محتوا پشتیبانی می‌ شود. این یک پروژه در حال توسعه است که توانسته برترین سازندگان محتوا در سراسر جهان را جذب کند. در درجه اول، این بدان معنی است که کوین ها در هنگام راه اندازی، فورا به شبکه بزرگی از افراد اراه می شوند. این پروژه قرار است در 4 دسامبر راه اندازی شود.

در این رابطه بخوانید‌ : آدرس مخفی چیست و چگونه کار می کند؟

توکن کویید:

کویید، توکن رسمی اکوسیستم کویید است. این یک توکن کاربردی مستقر در شبکه اصلی اتریوم با هدف گرد آوری توسعه‌ دهندگان و سازندگان محتوا است. علاوه بر این، کویید یک بازار کلکسیون دیجیتال است که در آن کاربران می‌ توانند NFT‌ های دارای مجوز را از بیش از 320 برند خریداری کنند و یا به فروش برسانند. پروتکل کویید در 12 نوامبر 2021 راه اندازی شد و از آن زمان تاکنون درآمد هایی را برای شرکت به ارمغان آورده است. قیمت کویید از زمان ظهور بیش از 500 درصد افزایش داشته و از 0.8 دلار به 4.16 دلار رسیده است.

دی تراول:

دی تراول یک سازمان غیرمتمرکز مستقل است، این پلتفرم توسط کاربرانی مانند میزبان، مهمان و اعضای جامعه اداره می شود. در دی تراول کاربران با وجود یک میزبان، محافظت بیشتر و کنترل بیشتری در تعامل با مهمانان کسب می کنند. علاوه بر این، مسافران می‌ توانند با این پلتفرم، مقصد مورد نظرشان را رزرو کنند. کاربران می توانند کارمزد تراکنش کمتری بپردازند و در صورت پرداخت پاداش دریافت کنند.

رین میکر:

رین میکر پروژه هیجان انگیز دیگری است که معامله گران می توانند در بازی های فانتزی مرتبط با صنعت ارزهای دیجیتال آن را کسب کنند. این پروژه همچنین امکان آزمایش دانش معامله گران در جامعه آنلاین را فراهم می کند. علاوه بر این، کاربران می‌ توانند بر اساس انتخاب بازار دلخواه خود در رقابت‌ های متمایز شرکت کنند و همچنین می‌ توانند از پورتفوی خود برای کسب جوایز نقدی هیجان‌ انگیز استفاده کنند.

ساواج:

ساواج پروژه انقلابی است که اولین بازار فیلمبرداری و عکاسی NFT بدون کربن (کرین خنثی) بود. این پروژه بزرگترین سایت بورس عکس بوده و هدف اصلی این پلتفرم فعال کردن حداکثر فرصت‌ های کسب پاداش توسط سازندگان واقعی است.

در مجموع، پروژه های ذکر شده در مرحله اولیه توسعه خود هستند. هر پروژه قصد دارد با مفاهیم انقلابی از بقیه پروژه ها جلوتر باشد. پیشنهاد می شود این پروژه ها را به دقت زیر نظر داشته باشید زیرا می تواند روند معکوسی را به همراه داشته باشند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 

همچنین بخوانید : قرارداد هوشمند در بلاک چین چیست و چگونه کار می کند؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین