/ فین تک های ارزهای دیجیتال / یاهو ژاپن برای راه اندازی معاملات (NFT) با لاین (Line) همکاری می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

یاهو ژاپن برای راه اندازی معاملات (NFT) با لاین (Line) همکاری می کند

یاهو ژاپن برای راه اندازی معاملات (NFT) با لاین (Line) همکاری می کند

شرکت اینترنتی یاهو ژاپن برای راه اندازی معاملات توکن های غیر قابل تعویض (NFT) با غول پیام رسان لاین همکاری کرده است.

 

لاین روز سه شنبه رسماً اعلام کرد شرکت فرعی (LVC) متمرکز بر ارزهای دیجیتال آن با یاهو همکاری خواهد کرد. ژاپن امکان معاملات ثانویه (NFT) های منتشر شده در بلاکچین (blockchain) اختصاصی را فراهم می کند.

 

به عنوان بخشی از این مشارکت ، یاهو ژاپن (NFT) های مبتنی بر بلاکچین (blockchain) را در سرویس حراج آنلاین خود (Yahoo! Auctions) عرضه می کند ، سرویسی که این شرکت در سال 1998 برای رقابت با غول تجارت الکترونیکی ای بی (eBay) راه اندازی کرد.

 

برای فعال کردن معاملات (NFT) در این پلتفرم ، این دو شرکت (Yahoo! Auctions) را با کیف پول (Line Bitmax) ، کیف پول بلاکچین اختصاصی لاین که برای مدیریت دارایی های دیجیتال از جمله (NFT) طراحی شده ادغام می کنند. این همکاری کاربران را قادر می سازد معاملات (NFT) را از طریق کیف پول (Line Bitmax) مستقیماً در (Yahoo! Auctions) انجام دهند. طبق این اعلامیه ، این شرکت ها معاملات (NFT) از طریق (Yahoo! Auctions) را تا اواخر سال 2021 آغاز می کنند.

 

در این اطلاعیه آمده است: “ما برای احیای مجدد توزیع محتوای ارزشمند و مشارکت در گسترش بازار توزیع ثانویه در صنعت (NFT) با سایر شرکت ها همکاری خواهیم کرد.”

 

این اطلاعیه پس از راه اندازی (BF Market NFT) در کیف پول (Line Bitmax) در اواخر ماه ژوئن منتشر شد.

 

همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، یاهو ژاپن یک شرکت فعال در صنعت کریپتوکارنسی در ژاپن بوده است. این شرکت به دلیل حمایت از اکسچنج کریپتوی (Taotao) که در سال 2019 راه اندازی شده شناخته شده است. این اکسچنج اکتبر سال گذشته توسط شرکت مالی (SBI Holdings) ژاپن خریداری شد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)