/ اخبار بیت کوین / گلکسی دیجیتال درخواست خود را برای راه اندازی صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (Bitcoin) به (SEC) ارائه داد

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

گلکسی دیجیتال درخواست خود را برای راه اندازی صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (Bitcoin) به (SEC) ارائه داد

گلکسی دیجیتال درخواست خود را برای راه اندازی صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (Bitcoin) به (SEC) ارائه داد

گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital) آخرین متقاضی راه اندازی صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (Bitcoin) در ایالات متحده است.

 

طبق فرم S-1 که روز دوشنبه توسط (SEC) منتشر شد ، (Galaxy Bitcoin ETF) در صورت تصویب در (NYSE Arca) معامله می شود و از شاخص (Bitcoin Bloomberg Galaxy) به عنوان مکانیزم قیمت گذاری استفاده می کند.

 

در تشریح مکانیزم قیمت احتمالی این (ETF) بیت کوین آمده است:

 

“قیمت شاخص با استفاده از قیمت متوسط بیت کوین (” CFIX “) محاسبه می شود. (CFIX) بر اساس قیمت گذاری ارائه شده توسط شاخص قیمت بلومبرگ به نام (‘BGN’) با استفاده از داده ها ، فناوری و سیستم های توزیع بلومبرگ ایجاد شده و به طور گسترده در دسترس جامعه سرمایه گذاری قرار می گیرد. ”

گلکسی دیجیتال از طریق شرکت تابعه خدمات مالی خود ، محصول (ETF) بیت کوین (Bitcoin) را در ماه مارس در بازار کانادا راه اندازی کرد.

 

خبر درخواست (ETF) بیت کوین (Bitcoin) توسط گلکسی دیجیتال پس از درخواست مشابهی از سوی فیدلیتی (Fidelity) در ماه مارس منتشر می شود.

 

کمیسیون بورس و اوراق بهادار هنوز هیچ (ETF) بیت کوینی را به دلیل نگرانی هایی در مورد نوسانات و دستکاری قیمت تایید نکرده است.

 

این کمیسیون کمتر از دو هفته فرصت دارد تا پاسخ اولیه خود را به درخواست (ETF) بیت کوین (Bitcoin) شرکت ون اک (VanEck) که در اواسط ماه مارس ثبت شده بود ارائه کند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)