/ اخبار ارز دیجیتال / گزارش جدید گری اسکیل (Grayscale) : رکورد سرمایه گذاری 905 میلیون دلاری در صندوق دارایی های دیجیتال در سه ماهه دوم سال 2020

زمان مطالعه : 5 دقیقه

گزارش جدید گری اسکیل (Grayscale) : رکورد سرمایه گذاری 905 میلیون دلاری در صندوق دارایی های دیجیتال در سه ماهه دوم سال 2020

گزارش جدید گری اسکیل (Grayscale) : رکورد سرمایه گذاری 905 میلیون دلاری در صندوق دارایی های دیجیتال در سه ماهه دوم سال 2020

گزارش سه ماهه دوم گری اسکیل (Grayscale) نشان می دهد که با ادامه سرمایه گذاری موسسات در بیت کوین (Bitcoin) ، اتریوم (Ethereum) و سایر دارایی های دیجیتال ، رکورد جریان ورودی 905 میلیون دلاری در این صندوق سرمایه گذاری ثبت شده است.

 

صندوق سرمایه گذاری (Grayscale Investments) به تازگی گزارش سه ماهه خود را منتشر کرده است که نشان می دهد با وجود عدم حرکت قیمت بیت کوین (BTC) ، تقاضا از سوی سرمایه گذاران نهادی برای بیت کوین (Bitcoin) و سایر دارایی های دیجیتال همچنان در حال افزایش است. این گزارش نشان می دهد که گری اسکیل رکورد دیگری برای محصولات دارایی دیجیتالی خود با 905.8 میلیون دلار سرمایه گذاری در طی این مدت ثبت کرده است.

در این رابطه بخوانید‌ : الگوریتم اجماع اثبات سوزاندن چیست؟ و چگونه کار میکند؟

 

نزدیک به یک میلیارد دلار جریان ورودی به این معنی است که گری اسکیل تقریباً رکورد قبلی 503.7 دلاری خود در سه ماهه اول سال 2020 را دو برابر کرده است. از کل دارایی های ثبت شده توسط گری اسکیل ، بیت کوین (Bitcoin) همچنان با 82.92 درصد یا 751.1 میلیون دلار سرمایه گذاری در صندوق گری اسکیل بیتکوین تراست (Grayscale Bitcoin Trust) یا ( GBTC) در صدر لیست قرار دارد.

 

تاثیرات سرمایه گذاران نهادی

سرمایه گذاران نهادی همچنان به عنوان اصلی ترین سرمایه گذاران صندوق دارایی دیجیتال گری اسکیل شناخته می شوند. در حال حاضر آنها 84 درصد از سرمایه گذاری در این صندوق را در سه ماهه دوم سال 2020 به خود اختصاص داده اند.

 

با این حال ، گری اسکیل شاهد افزایش قابل توجهی در تعداد سرمایه گذاران جدید بوده است که 57 درصد از سرمایه گذاران گری اسکیل را در طول سه ماهه دوم تشکیل می دهند.

 

در حالی که درصد سرمایه گذاران جدید افزایش یافته است ، فقط 124.1 میلیون دلار از جریان ورودی دارایی به صندوق دارایی دیجیتال گری اسکیل از سوی آنها ثبت شده است.

سرمایه گذاران جدید گری اسکیل در سه ماهه دوم 2020. منبع:  Grayscale

همچنین بخوانید : الگوی سر و شانه ها چیست و چگونه میتوان آن را شناسایی کرد؟

 

موسسات در حال سرمایه گذاری در آلت کوین ها

در حالی که سرمایه گذاران جدید درصد زیادی از جریان ورودی گری اسکیل را تشکیل می دهند ، سرمایه گذاران نهادی نیز سرمایه گذاری های خود را به دارایی های دیگر گسترش می دهند. این امر به احتمال زیاد به دلیل نوسانات محدود قیمت بیت کوین (Bitcoin) در حال حاضر ایجاد شده است.

 

در حال حاضر حدود 81 درصد از سرمایه گذاران ، دارایی های دیجیتال جایگزین را به سبد سهام خود اضافه کرده اند. در این گزارش آمده است:

 

“در حالی که نوسانات طولانی مدتی در سه ماهه اول سال 2020 مشاهده شد ، نوسانات در سه ماهه دوم کاهش یافت و در همین حین دارایی های تحت ریسک به طور مداوم بهبود یافتند. در سه ماهه دوم سال 2020 ، دارایی های دیجیتالی مانند زی کش (Zcash) ، اتریوم (Ethereum) و استلار (Stellar) به ترتیب 72 درصد ، 62 درصد و 62 درصد افزایش یافتند و عملکرد چشمگیری داشتند. ”

 

صندوق گری اسکیل اتر تراست (ETHE) با رکورد 135.2 میلیون دلار سرمایه گذاری در طی این سه ماه ، شاهد افزایش قابل توجهی در جریان ورودی خود بوده است.

 

این میزان حدود 15 درصد از کل جریان ورودی سرمایه گذاری گری اسکیل را شامل می شود ، که می تواند هزینه پرمیوم بالاتری در (ETHE) و فرصت آربیتراژ بیشتری برای موسسات و سرمایه گذاران معتبر ایجاد کند. داده ها همچنین نشان می دهد در حالی که حجم معاملات بیت کوین (Bitcoin) رو به کاهش است ، حجم معاملات اتر (Ether) رو به افزایش است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین