/ تحلیل روزانه ارزهای دیجیتال / تحلیل قیمت لوپرینگ

زمان مطالعه : 1 دقیقه

تحلیل قیمت لوپرینگ

لوپرینگ ،‌مدتی در محدوده ثابت $0.2079 و $0.2281 معامله می‌شد و پس از آن بازار به سرعت به سمت بالا حرکت کرد و قیمت افزایش یافت.

تحلیل قیمت لوپرینگ

لوپرینگ،‌ مدتی در محدوده ثابت $0.2079 و $0.2281 معامله می‌شد و پس از آن بازار به سرعت به سمت بالا حرکت کرد و قیمت افزایش یافت. علاوه بر این، قیمت آن مدتی بین محدوده $0.2281 و $0.2707 در حرکن بود.

پس از چند تلاش، گاوها با موفقیت از محدوده خارج شدند و بیش از 20٪ افزایش یافتند، اما رالی کوتاه‌مدت بود و قیمت دوباره در این محدوده به عقب کشیده شد.

در این رابطه بخوانید‌ : به‌روزرسانی Dencun چیست؟ و چه مزایایی برای شبکه اتریوم دارد؟

 

شاخص همگراییو واگرایی میانگین متحرک (MACD) یک هیستوگرام صعودی نشان می‌دهد که به افزایش فشار خرید اشاره دارد. علاوه بر این، میانگین‌ها یک منحنی صعودی نشان می‌دهند، که نشانگر این است که قیمت در زمان آینده پرایس اکشن قابل توجهی خواهد داشت.

قیمت لوپ‌رینگ در فضای NFT در سال 2023 به نقاط عطف جدیدی رسید. اگر گاوها برای یک دوره مشخص حمایت قابل توجهی از بازار نشان دهند، سال آینده می‌تواند برای لوپ‌رینگ فوق‌العاده باشد. در انتهای سال، احتمالاً این رمزارز می‌تواند مرز $0.34 را فتح کند.

همکاری‌های مورد انتظار مانند Gamestop می‌توانند درها را به روی فرصت های بزرگ‌تری باز کنند. در صورتی که این همکاری شایعه باشد قیمت LRC به  زیر $0.20 ریزش میکند. با فشار خرید و فروش متوسط، قیمت در محدوده $0.27 خواهد ماند.

پیش بینی قیمت لوپرینگ در سال ۲۰۲۴

رشد طرح‌های مبتکرانه همراه با افزایش پذیرش و ورود سرمایه گذاران بزرگ، میتواند قیمت لوپ‌رینگ را به نقطه بالقوه خود برساند. به عبارت دیگر، قیمت LRC می‌تواند به سمت بیشترین قیمت خود، یعنی $0.57، حرکت کند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید