/ اخبار آلت کوین ها / پس از اظهارات یکی از توسعه دهندگان ریپل مبنی بر اینکه فضا برای رشد توکن های دیگر غیر از بیت کوین (Bitcoin) نیز وجود دارد ، قیمت ریپل (XRP) افزایش یافت

زمان مطالعه : 5 دقیقه

پس از اظهارات یکی از توسعه دهندگان ریپل مبنی بر اینکه فضا برای رشد توکن های دیگر غیر از بیت کوین (Bitcoin) نیز وجود دارد ، قیمت ریپل (XRP) افزایش یافت

پس از اظهارات یکی از توسعه دهندگان ریپل مبنی بر اینکه فضا برای رشد توکن های دیگر غیر از بیت کوین (Bitcoin) نیز وجود دارد ، قیمت ریپل (XRP) افزایش یافت

اشیش بیرلا (Asheesh Birla) مدیر بخش محصولات ریپل (Ripple) در پادکست (Lend Academy) که در 5 نوامبر منتشر شده است ، بیت کوین (BTC) را “جایگزینی کاملاً نوآورانه برای طلا” خواند ، اما افزود که سال 2020 نشان داده است فضای زیادی برای رشد دیگر توکن ها نیز در بازار کریپتو وجود دارد.

 

بیرلا گفت که او معتقد است بیت کوین (Bitcoin) فقط مختص پرداخت نبوده است و از آنجا که در پروژه های مختلف کاربرد متفاوتی داشت ، تسلط این کریپتوکارنسی دیگر قطعی نیست:

 

“من فکر می کنم روزهایی که مردم باور داشتند فقط بیت کوین (Bitcoin) در این بازار وجود دارد تمام شده است. واضح است که دارایی های دیجیتال بسیار زیادی وجود دارد و دارایی های سنتی بسیاری نیز وجود دارند که به عنوان دارایی های دیجیتال توکنیزه می شوند. ”

 

اظهارات بیرلا زمانی منتشر شد که قیمت ریپل (XRP) تقریبا 0.25 دلار بود. از آن زمان تا کنون قیمت آن سه برابر شده است و به 0.92 دلار رسیده است و پس از آن مجددا 30 درصد سقوط کرد.

 

علیرغم عدم وجود نوسان قیمت ریپل (XRP) در آن زمان ، بیرلا افزود که پس از سقوط 2018 احساس خوشبینانه ای نسبت به فضای کریپتو دارد و معتقد است روند صعودی مجددا آغاز خواهد شد.

 

وی گفت: “من سرمایه گذاران سنتی را به اندازه سال 2017 علاقه مند نمی بینم. اما از نظر نوآوری در این فضا وضعیت بسیار خوشبینانه است.”

 

کریس لارسن (Chris Larsen) یکی از بنیانگذاران ریپل و مدیر عامل آن برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) اخیراً از عدم وجود قانونگذاری شفاف ریپل (Ripple) در ایالات متحده ابراز ناامیدی کرده اند. ماه گذشته ، مدیر عامل (SBI Holdings) و عضو هیئت مدیره ریپل ، یوشیتاکا کیتائو (Yoshitaka Kitao) گفت که نهاد اصلی پرداخت های مبتنی بر بلاکچین (blockchain) ممکن است مجددا به ژاپن منتقل شود. لارسن معتقد است که مقامات دولتی در ایالات متحده سیاست “قانونگذاری از طریق اجرا” را در پیش گرفته اند و در خصوص نسل بعدی سیستم مالی جهانی مبتنی بر کریپتوکارنسی ” به هیچ وجه آماده نیستند”.

 

در زمان نگارش این مطلب ، قیمت ریپل (XRP) حدود 0.61 دلار است که در 24 ساعت گذشته 3 درصد کاهش یافته است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)