/ افراد فعال حوزه کریپتو / وزیر دارایی سابق بریتانیا: سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال قمار است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

وزیر دارایی سابق بریتانیا: سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال قمار است

وزیر دارایی سابق بریتانیا: سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال قمار است

بر اساس گزارش‌ها، لرد هاموند (Lord Hammond)، وزیر سابق خزانه‌داری بریتانیا درباره سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال هشدار داده است و گفت این سرمایه گذاری قمار است. همچنین خاطرنشان کرد که «مردم باید بسیار محتاط باشند، بسیاری این صنعت را بازی در نظر گرفته اند.» علی رغم سخنانش ، وی در حال حاضر به عنوان مشاور ارشد یک شرکت ارز دیجیتال کار می کند.

صدراعظم سابق خزانه داری بریتانیا، درباره سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هشدار داد

لرد فیلیپ هاموند، صدراعظم سابق بریتانیا، تاکید کرد که سرمایه گذاران در سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، از جمله بیت‌کوین (bitcoin) و اتر (ether)، باید «بسیار محتاط» باشند.

لرد هاموند وزیر سابق کابینه بریتانیا، از سال 2016 تا 2019 به عنوان وزیر خزانه داری، از سال 2014 تا 2016 وزیر امور خارجه و از سال 2011 تا 2014 وزیر دفاع خدمت کرد. او در ژوئیه سال گذشته به مجلس اعیان پیوست.

در این رابطه بخوانید‌ : به روز رسانی تپ‌ روت بیت کوین چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

او نظر خود را در مورد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین اعلام کرد و گفت: «اگر یکی از اعضای خانواده‌ام از من می‌پرسید، به این واقعیت که مدیران دارایی بزرگ و معتبر نیز اکنون با تردید بیشتری پا به این صنعت می گذارند، اشاره می کردم»

وی تاکید کرد: « با این حال، آنها در این صنعت مشارکت داشته اند، اما مقدار اندکی از دارایی های خود را در بازاری که با نوسان زیادی مواجه است، سرمایه گذاری کرده اند. سرمایه گذاران کوچک بهتر است وارد این صنعت نشوند، زیرا این کار برای آنها قمار است. مردم باید بسیار محتاط باشند، بسیاری این صنعت را جدی نمیگیرند».

لرد هاموند، با وجود هشدار های خود در مورد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، به عنوان مشاور ارشد شرکت کریپتوی کوپر (Copper) فعالیت می کند. این شرکت که در ماه گذشته 3 میلیارد دلار ارزش داشت، زیرساخت دارایی های دیجیتال را برای مشتریان نهادی، از جمله معامله گران، مدیران ثروت، بانک های خصوصی، صندوق های کریپتو و دفاتر خانوادگی فراهم می کند.

لرد هاموند تاکید کرد که به شرکت هایی که به سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال مرتبط هستند، ملحق نخواهد شد. اما به نظر او فناوری دفتر کل توزیع شده،می تواند دوره ی جدیدی از خدمات مالی را ارائه دهد و گفت :« وظیفه من در شرکت کوپر کمک به رشد بیشتر است. همچنین مطمئن می‌شوم که مردم از این فرصت بزرگ مطلع باشند.»

وی در پایان گفت:«ما می‌توانیم فرصت‌های جدید فناوری را درک کنیم و خیلی از صاحب نظران هم معتقدند که لندن همچنان مرکز خدمات مالی حاکم در قاره اروپا است.»

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین