/ اخبار بیت کوین / نوسانات بیت کوین (Bitcoin) همچنان عامل نگرانی مدیر عامل یکی از شرکت های تابعه بانک نیویورک ملون (BNY Mellon) است

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نوسانات بیت کوین (Bitcoin) همچنان عامل نگرانی مدیر عامل یکی از شرکت های تابعه بانک نیویورک ملون (BNY Mellon) است

نوسانات بیت کوین (Bitcoin) همچنان عامل نگرانی مدیر عامل یکی از شرکت های تابعه بانک نیویورک ملون (BNY Mellon) است

علی رغم ورود بانک نیویورک ملون (BNY Mellon) به بازار بیت کوین (BTC) ، مدیر عامل یکی از واحدهای مدیریت دارایی این شرکت هنوز در مورد خطرات مرتبط با بیت کوین (Bitcoin) تردید دارد.

 

فرانسسکا فورناساری (Francesca Fornasari) رئیس راه حل های ارزی شرکت اینسایت اینوستمنت (Insight Investment ) ، یکی از شرکت های متعلق به نیویورک ملون ، معتقد است که بیت کوین (Bitcoin) به دلیل نوسانات شدید ، نقدینگی کم ، مشکلات قانونی و خطرات زیست محیطی ممکن است برای اکثر سرمایه گذاران سازمانی مناسب نباشد.

 

وی در مصاحبه روز سه شنبه با بلومبرگ گفت که ارزیابی بیت کوین (Bitcoin) به دلیل نوسانات گسترده قیمت ، دشوارتر از طلا است و واکنش های احتمالی آن را در شرایط تورمی پیچیده تر می کند:

 

“در نهایت ، باید از این موضوع آگاه باشید که اگر در بیت کوین (Bitcoin) سرمایه گذاری می کنید ، عوامل مختلف زیادی وجود دارد که بر ارزش سرمایه گذاری شما تأثیر می گذارد و هیچ ارتباطی با تورم ندارد”.

 

وی همچنین اظهار داشت که معاملات کند و پرهزینه بیت کوین (Bitcoin) می تواند مانع اصلی برای پذیرش گسترده آن باشد.

 

با این حال ، اینسایت اینوستمنت در مورد آلت کوین ها یا ارزهای دیجیتال دیگر غیر از بیت کوین (Bitcoin) خوشبین است و انتظار دارد که شاهد رشد دارایی های دیجیتالی به ویژه آنهایی که در صدد رفع مشکلاتی مانند سرعت و هزینه تراکنش ها ، مصرف انرژی و نوسانات هستند باشیم.

 

اینسایت اینوستمنت یکی از بزرگترین شرکت های مدیریت دارایی در جهان است که حدود 1 تریلیون دلار دارایی تحت مدیریت دارد. این شرکت از سال 2009 پس از اینکه توسط غول بانکی ایالات متحده از (Lloyds Banking Group) خریداری شد ، زیرمجموعه نیویورک ملون بوده است.

 

موضع تردیدآمیز این شرکت در مورد بیت کوین (Bitcoin) در حالی منتشر شده که نیویورک ملون در فوریه سال جاری از برنامه های خود برای ارائه خدمات امانتداری و انتقال بیت کوین (Bitcoin) و سایر رمزارزها خبر داد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)