/ اخبار بیت کوین / نظرسنجی: 77 درصد از سرمایه گذاران روسی بیت کوین را به طلا و فارکس ترجیح می دهند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نظرسنجی: 77 درصد از سرمایه گذاران روسی بیت کوین را به طلا و فارکس ترجیح می دهند

نظرسنجی: 77 درصد از سرمایه گذاران روسی بیت کوین را به طلا و فارکس ترجیح می دهند

بر اساس یک نظرسنجی جدید ، ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین (BTC) به طور فزاینده ای در بین سرمایه گذاران روسی محبوبیت پیدا کرده و ظاهراً جایگزین محصولات سرمایه گذاری سنتی شده اند.

 

انجمن فروشندگان فارکس روسیه (AFD) ، یک سازمان خودگردان که بر بازار ارز متمرکز است ، نظرسنجی با مشارکت 502 سرمایه گذار روس در خصوص ارزهای دیجیتال انجام داد که در 31 اگوست منتشر شد.

 

در این نظرسنجی ، تقریبا 77 از پاسخ دهندگان گفتند ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین (BTC) ، اتر (ETH) و لایت کوین (LTC) آینده نگرترین سرمایه گذاری ممکن هستند. تنها 8/8 درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشتند طلا را بهترین سرمایه گذاری می دانند ، در حالی که 14 درصد ارزهای ملی آشنا را ترجیح می دهند.

 

این نظرسنجی همچنین نشان داد تنها 23 درصد از پاسخ دهندگان هرگز از ارزهای دیجیتال استفاده نکرده اند. از این تعداد ، بیش از 77 درصد در آینده نزدیک قصد سرمایه گذاری در بازار کریپتو را دارند ، در حالی که تنها 7.6 درصد به شدت با مشارکت در این نوع سرمایه گذاری مخالف بودند. 15 درصد باقی مانده گفتند هنوز تصمیم نهایی در مورد سرمایه گذاری در بازار کریپتو نگرفته اند.

 

رئیس (AFD) گفت این نظرسنجی به وضوح نشان داد سرمایه گذاران روسی در حال حاضر دارایی های دیجیتال را به عنوان نوعی سرمایه گذاری در نظر می گیرند نه فقط یک محصول تبلیغاتی. سال گذشته ، نظرسنجی شورای جهانی طلا نشان داد ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین (Bitcoin) پنجمین ابزار سرمایه گذاری محبوب در روسیه پس از حساب های پس انداز ، ارزهای خارجی ، املاک و بیمه عمر هستند.

 

با وجود خوشبینی سرمایه گذاران ، بانک مرکزی این کشور همچنان موضع سختگیرانه خود را در زمینه ارزهای دیجیتال حفظ می کند. در ماه ژوئن رئیس بانک مرکزی روسیه ، کریپتوکارنسی را یکی از خطرناک ترین ابزارهای سرمایه گذاری حال حاضر نامید.

 

در حالی که در مورد کریپتوکارنسی های خصوصی تردید بسیاری وجود دارد ، بانک مرکزی روسیه در حال حاضر بر توسعه روبل دیجیتال تمرکز دارد ، پروژه ای که انتظار می رود در سال 2022 وارد مرحله آزمایشی شود.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)