/ فین تک های ارزهای دیجیتال / نظرسنجی فایندر : 8.3 درصد از مردم آفریقای جنوبی NFT دارند؛ 9.4 درصد نیز قصد خرید دارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نظرسنجی فایندر : 8.3 درصد از مردم آفریقای جنوبی NFT دارند؛ 9.4 درصد نیز قصد خرید دارند

نظرسنجی فایندر : 8.3 درصد از مردم آفریقای جنوبی NFT دارند؛ 9.4 درصد نیز قصد خرید دارند

طبق آمار حدود 8.3 درصد از کاربران آفریقای جنوبی NFT دارند در حالی که 9.4 درصد دیگر گفتند قصد دارند در آینده چنین توکن هایی را خریداری کنند.

بالاترین نرخ پذیرش NFT

طبق آخرین نظرسنجی آنلاین فایندر (Finder)، حدود 8.3 درصد از 1،205 کاربر اینترنت آفریقای جنوبی، دارای توکن غیرمثلی (NFT) هستند. با توجه به این آمار آفریقای جنوبی دوازدهمین کشوری است که، نرخ بالایی در پذیرش NFT دارد.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 9.4 درصد از مردم آفریقای جنوبی قصد دارند در آینده توکن های NFT را خریداری کنند. وقتی آمار کسانی که قصد خرید توکن های NFT دارند را با کسانی که هم اکنون این توکن ها را در اختیار دارند جمع ببندیم، آمار پذیرش NFT در آفریقای جنوبی به زودی به 17.8٪ افزایش می یابد. این رقم بالاتر از ویتنام (17%) است که در حال حاضر در رتبه پنجم جهانی قرار دارد.

طبق آمار، فیلیپین (32 درصد) در حال حاضر بیشترین دارندگان NFT را در سطح جهان دارد و پس از آن تایلند با 27 درصد، مالزی با 24 درصد و امارات متحده عربی با 23 درصد قرار دارند. نیجریه که در رتبه ششم جهانی قرار دارد، با 13.7 درصد از کاربرانی که تایید کرده اند دارای NFT هستند، بالاترین رتبه را در بین کشورهای آفریقایی دارد.

مردان آفریقای جنوبی NFT بیشتری دارند

آمار نشان می دهد که مردان آفریقای جنوبی نسبت به زنان دارای NFT بیشتری هستند، به طوری که 10.5 درصد از مردان در مقایسه با 6.3 درصد از زنان گفته اند که حداقل یک NFT دارند. به گفته فایندر، این شکاف جنسیتی 4.2 درصدی بالاتر از میانگین جهانی 2.7 درصدی است.

همانطور که انتظار می رفت، گروه های سنی پایین این کشور بیشتر از 10 درصد از دارنگان NFT را تشکیل می دهند.

طبق این آمار :«در آفریقای جنوبی افراد 18 تا 24 ساله (11%) نسبت به افراد 55 تا 64 ساله (5.2 درصد) نرخ بیشتری از دارندگان NFT را تشکیل می دهند.»

در سطح جهان، تنها در تایلند و ونزوئلا زنان نسبت به مردان NFT بیشتری خریداری می کنند، در حالی که امارات متحده عربی دارای کمترین تعداد زنانی است که NFT دارند.

در حالی که بسیاری انتظار دارند پذیرش NFT در سطح جهانی افزایش یابد، این نظرسنجی نشان داد ژاپن کشوری است که کاربران اینترنت آن کمترین دانش را درباره NFT دارند. حدود 90 درصد از کاربران ژاپنی گفتند که نمی دانند NFT چیست. آلمان با 83 درصد و پس از آن بریتانیا با 79 درصد بالاترین آمار را در تردید درباره این توکن ها دارند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین