/ اخبار بیت کوین / معامله گران می گویند روند صعودی بیت کوین (Bitcoin) ادامه دارد و دلیلی برای توقف آن وجود ندارد

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

معامله گران می گویند روند صعودی بیت کوین (Bitcoin) ادامه دارد و دلیلی برای توقف آن وجود ندارد

معامله گران می گویند روند صعودی بیت کوین (Bitcoin) ادامه دارد و دلیلی برای توقف آن وجود ندارد

در پی اخبار هفته گذشته مبنی بر خرید 1.5 میلیارد دلار بیت کوین (Bitcoin) از سوی تسلا ، قیمت این ارز دیجیتال به سطح 50.000 دلاری نزدیک شد. با وجود صعود بیش از 100 درصدی قیمت بیت کوین (BTC) طی چند ماه گذشته و عبور از رکورد 20،000 دلاری سال 2017 ، تحلیلگر برجسته توییتر به نام (Cheds) گفت که این روند صعودی همچنان ادامه دارد.

 

وی گفت: “من فکر می کنم بسیاری در صدد توقف روند صعودی و مشاهده اوج قیمت ، یا دلایلی برای ایجاد آن هستند زیرا قیمت بسیار سریع افزایش یافته است.” چدز دارای مدرک (CMT) است که نشانگر سطح خاصی از تخصص در تحلیل تکنیکال است.

 

بیت کوین (Bitcoin) در دسامبر سال 2020 از رکورد تاریخی خود در 19،892 دلار عبور کرد و در ژانویه 2021 به 41،981 دلار افزایش یافت. پس از پولبک جزئی ، بیت کوین (Bitcoin) در 11 فوریه به 48911 دلار رسید.

 

چدز گفت: “به نظر من گاوها هنوز تسلط كاملی بر بازار دارند و هر روز اخبار بیشتری درباره پذیرش و افزایش تقاضای نهادی به گوش می رسد و این امر بیش از هر چیزی بر روند صعودی بیت کوین (Bitcoin) تاثیر می گذارد.” حوزه کریپتوکارنسی در حال مشاهده موجی از شرکت های برجسته است که در بیت کوین (Bitcoin) سرمایه گذاری می کنند. جدا از تسلا ، مایکرواستراتژی بیش از 1 میلیارد دلار در بیت کوین (BTC) سرمایه گذاری کرده است ، در حالی که تعدادی دیگر از شرکت ها ، مقادیر کمتری را به این دارایی دیجیتال اختصاص داده اند.

 

چدز توضیح داد: “اگر فکر می کنید قیمت بیت کوین (BTC) به دلیل (ETF) کانادا یا سال نوی چینی کاهش می یابد ، شما فقط به دنبال بهانه ای برای فروش بوده اید.”

 

یکی دیگر از تحلیلگران به نام (CryptoWendyO) گفت: “دیروز شاهد ثبت یک کندل دیگر با بالاترین قیمت بیت کوین (Bitcoin) بودیم که در سطح 49000 دلاری بسته شد.صعود به 50000 دلار اجتناب ناپذیر است ، اما طی آخر هفته سطح 44.700 دلار را تحت نظر خواهم داشت. مگر اینکه توئیت دیگری در مورد بیت کوین (Bitcoin) از سوی ایلان ماسک منتشر شود و در این صورت صعود به 54000 دلار را پیش بینی می کنم.”

مدیر عامل تسلا ، ایلان ماسک ، طی روزهای اخیر بارها در مورد ارزهای دیجیتال توییت کرده و توجه ویژه ای به دوج کوین (DOGE) داشته است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)