/ قانون‌گذاری / مدیرعامل (SBI) : ریپل قصد دارد پس از حل و فصل شکایت (SEC) عمومی شود

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مدیرعامل (SBI) : ریپل قصد دارد پس از حل و فصل شکایت (SEC) عمومی شود

مدیرعامل (SBI) : ریپل قصد دارد پس از حل و فصل شکایت (SEC) عمومی شود

به گفته مدیرعامل (SBI Group) ، شرکت ریپل علیرغم کشمکش های حقوقی مداوم با قانونگذاران ایالات متحده ، از برنامه خود برای عمومی شدن منصرف نشده است.

 

یوشیتاکا کیتائو (Yoshitaka Kitao) ، مدیرعامل غول مالی ژاپنی (SBI Group) ، ادعا کرد که ریپل قصد دارد پس از حل و فصل پرنده شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، به یک شرکت سهامی عام تبدیل شود.

 

کیتائو روز چهارشنبه گفت که هم مدیرعامل ریپل برد گارلینگهاوس و هم مدیر اجرایی آن کریس لارسن قصد دارند ریپل را عمومی کنند و

افزود سرمایه گذاری( SBI) در ریپل پس از عمومی شدن این شرکت نتیجه می دهد و خاطرنشان کرد که (SBI) بزرگترین سهامدار خارجی ریپل است.

 

کیتائو همچنین پیش بینی کرد که کنسرسیوم بلاکچین (R3) ، شرکت صنعتی دیگری که توسط (SBI) پشتیبانی می شود نیز در آینده عمومی خواهد شد:

 

“ما در شرکت های فناوری مالی سرمایه گذاری کرده ایم و این فناوری را در گروه خود می پذیریم و همچنین این فناوری را در صنعت گسترش می دهیم. این استراتژی اصلی (SBI) است. ”

 

گارلینگهاوس پیش بینی کرد که (IPO) ها در صنعت کریپتو و بلاکچین (blockchain) گسترش بیشتری پیدا می کنند و در سال گذشته به یک (IPO) احتمالی اشاره کرد: “در 12 ماه آینده ، (IPO) های بسیاری در فضای کریپتو و بلاکچین (blockchain) مشاهده خواهید کرد. ما اولین شرکت و آخرین شرکت نخواهیم بود ، اما انتظار دارم در این زمینه پیشرو باشیم. این یک پیشرفت طبیعی برای ریپل است. ”

 

همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، (SEC) در دسامبر سال 2020 شکایتی را علیه ریپل لبز و مدیران آن ثبت کرد. این شرکت تاکنون موفق شده به یک سری پیروزی های قانونی دست یابد و موجب احساسات صعودی سرمایه گذاران در مورد نتیجه دادخواست و افزایش قیمت ریپل (XRP) به بیش از 1.4 دلار که از ژانویه 2018 تاکنون دیده نشده بود شده است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین