/ قانون‌گذاری / مدیرعامل شیائومی هند: شیائومی برای پذیرش کریپتو در این کشور نیاز به قانونگذاری شفاف دارد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مدیرعامل شیائومی هند: شیائومی برای پذیرش کریپتو در این کشور نیاز به قانونگذاری شفاف دارد

مدیرعامل شیائومی هند: شیائومی برای پذیرش کریپتو در این کشور نیاز به قانونگذاری شفاف دارد

به گفته مدیر عامل شیائومی هند ، مانو جین (Manu Jain) ، شیائومی به صنعت کریپتوکارنسی علاقه مند است ، اما نیاز به وضوح قانونی از سوی دولت دارد.

 

جین طی مصاحبه با (The Economic Times) گفت: ” کریپتو حوزه بسیار جالبی است و عملکرد فوق العاده خوبی دارد. اما ، ما می خواهیم در مورد قانونگذاری احتمالی اطمینان بیشتری کسب کنیم. ”

 

اظهارات جین پس از آن منتشر می شود که خدمات مالی این شرکت در سال 2021 به روند رشد خود بازگشت و شاهد رشد 35 درصدی سالانه در سه ماهه اول به دلیل گسترش محصولات مالی خود بود.

 

این شرکت محصولات خود را به یک پلتفرم وام دهی با طیف کامل متمرکز بر پرداخت ها ، اعطای وام ، بیمه و راه اندازی تجارت الکترونیک و خدمات وام در هند در سال گذشته متمرکز کرده است.

 

گفته می شود هند بزرگترین بازار شیائومی در خارج از چین است و هیچ یک از این دو کشور رویکرد دوستانه ای در خصوص کریپتو ندارند. دولت چین معامله و ماینینگ ارزهای دیجیتال را به شدت مورد سرکوب قرار می دهد و صنعت کریپتوی هند هنوز با عدم قطعیت قانونی روبرو است.

 

شیائومی اخیراً خبر پذیرش پرداخت از طریق بیت کوین (Bitcoin) در پرتغال را تکذیب کرد و اعلام کرد فروشگاه می استور (Mi Store Portugal) ارتباط مستقیمی با آن ندارد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)