/ اخبار آلت کوین ها / مدیر عامل بایننس: طرح احیای ترا کارساز نخواهد بود

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مدیر عامل بایننس: طرح احیای ترا کارساز نخواهد بود

مدیر عامل بایننس: طرح احیای ترا کارساز نخواهد بود

پس از فروپاشی تاریخی هفته گذشته استیبل کوین ترا، یو اس تی (UST) و توکن لونا (LUNA)، مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao) نظر خود را در مورد طرح احیای شبکه بلاک چین ترا بیان کرد.

به گفته چانگ پنگ، فورک جدید از شبکه ترا کارساز نخواهد بود

پس از فاجعه بزرگی که برای شبکه ترا رخ داد، دو کوان (Do Kwon)، یکی از بنیانگذاران شبکه ترا (Terra)، دو روز بعد طرح جدیدی برای احیای اکوسیستم بلاک چین ارائه کرد.

این ایده شامل متوقف کردن دائمی یو اس تی و بازنشانی لونا به یک میلیارد توکن است. توکن های مورد نظر هم بین دارندگان قبلی که در رویدادهای هفته گذشته متضرر شده اند و هم بین دارندگان فعلی توزیع می شود.

ظرف چند ساعت، چانگ پنگ ژائو، مدیر عامل بایننس (Binance)، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، در توییتی نوشت که چنین طرحی «کارساز نخواهد بود».

وی توئیت کرد: «ارز دیجیتال فورک جدید هیچ ارزشی نخواهد داشت. این خیال واهی است، نمی توان همه تراکنش ها را چه درون زنجیره ای و چه برون زنجیره ای از یک اسنپ شات قدیمی به بعد بی اعتبار کرد.»

چانگ پنگ ژائو ذخایر بیت کوین بنیاد لونا را زیر سوال برد

علاوه بر اشاره به اینکه فورک کردن ترا ایده خوبی نیست، چانگ پنگ ژائو این سوال را مطرح کرد که در طول قطع پیوند با دلار امریکا، چه اتفاقی برای بیت کوین های بنیاد لونا (LFG) افتاده است.

به گفته چانگ پنگ ژائو، ابتدا باید از بیت کوین برای بازخرید یو اس تی استفاده می شد. او همچنین اظهار داشت که نه در حال حاضر و نه در گذشته یو اس تی در اختیار نداشته است.

دو کوان قبلاً توییت کرده بود که تیم ترا در حال حاضر بر روی مستندسازی استفاده از ذخایر بیت کوین بنیاد لونا، در طول رویداد قطع پیوند با دلار امریکا مشغول هستند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان