/ اخبار بیت کوین / محو شدن بیت کوین از کیف پول های چیوو؛ بوکله هنوز به این گزارشات واکنشی نشان نداده است

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

محو شدن بیت کوین از کیف پول های چیوو؛ بوکله هنوز به این گزارشات واکنشی نشان نداده است

محو شدن بیت کوین از کیف پول های چیوو؛ بوکله هنوز به این گزارشات واکنشی نشان نداده است

در جدیدترین مورد از مشکلاتی که گریبانگیر قانون بیت کوین السالوادور شده است، مردم گزارش داده اند بیت کوین آنها از حساب هایشان ناپدید می شود.

به گفته یکی از کاربران توییتر که با نام مستعار (El Comisonado) توییت کرده است و به گزارش د نیو ساینتیست (The New Scientist)، کاربران بسیاری در السالوادور شاهد غیب شدن بیت کوین از کیف پول چیووی خود بوده اند.

طبق گزارشات بیش از 50 گزارش منتشر شده که از غیب شدن بیت کوین از کیف پول های چیوو خبر می دادند. طبق گفته یکی از کاربران ، دولت پاسخی نداده و به وجود این مشکلات فنی اعتراف نمی کند : “این یکی از چیزهایی است که مردم خواستار آن هستند که به شکایاتشان پاسخ داده شود. بسیاری چندین ماه منتظر پاسخ برای دریافت پولشان بوده اند.”

یکی از اعضای پلیس ملی السالوادور و راگزی منتقد بیت کوین نیز مشکلات مشابهی را تجربه کرده اند.راگزی گفت: «من فکر نمی‌کنم چیوو امن باشد و هیچ‌کس نمی‌تواند آن را تأیید کند، زیرا کد آن منبع باز نیست. کاربر (El Comisionado) افزود : «امروز تعداد کمی از مردم از چیوو استفاده می کنند، زیرا بسیاری از آنها نمی دانند چگونه با آن کار کنند.”

البته این اولین مانعی نیست که بوکله در تلاش برای پذیرش بیت کوین با آن مواجه می شود.وی در ماه می اعلام کرد که السالوادور این ارز دیجیتال پیشرو را به عنوان ارز قانونی می پذیرد و این خبر را در کنفرانس بیت کوین 2021 میامی اعلام کرد.

از آن زمان، سیاست او با انتقادات بسیاری همراه بوده است. شهروندان بارها و بارها به خیابان ها ریخته اند و به قانون بیت کوین بوکله اعتراض کردند.تعدادی از بزرگترین موسسات مالی جهان، از جمله بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول نیز از سیاست بیت کوین بوکله انتقاد کرده‌اند.

ماریو گومز، منتقد مشهور این قانون نیز اوایل سال جاری پس از انتقاد از سیاست های این دولت، بدون حکم بازداشت شد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)