/ اخبار بیت کوین / مارک کوبان (Mark Cuban) سیاست پولی بیت کوین (BTC) را تحسین می کند!

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مارک کوبان (Mark Cuban) سیاست پولی بیت کوین (BTC) را تحسین می کند!

مارک کوبان (Mark Cuban) سیاست پولی بیت کوین (BTC) را تحسین می کند!

مارک کوبان میلیاردر و مالک باشگاه دلاس ماوریکس و منتقد سابق بیت کوین (Bitcoin) با انتشار رشته توییت هایی از بیت کوین (Bitcoin) تمجید کرد و به نظر می رسد در حال برداشتن گام هایی جهت تبدیل به یک هودلر است.

 

این توییت در تاریخ 23 دسامبر منتشر شد و کوبان اعلام کرد طرفداران دالاس ماوریکس هنگام استفاده از بیت کوین (Bitcoin) برای خرید محصولات تبلیغاتی این باشگاه از 25 درصد تخفیف نیز بهره مند می شوند. نکته جالب اینجاست کوبان اشاره ای به کارت هدیه 25 دلاری در صورت خرید بیش از 150 دلار با بیت کوین (Bitcoin) نکرد.

این پیشنهاد کارت هدیه و همچنین سیاست های ماوریکس مبنی بر پذیرش بیت کوین (Bitcoin) به عنوان روش پرداخت بلیط ، با توجه به سابقه کوبان و انتقادات شدید او از بیت کوین (Bitcoin) و بی ارزش شمردن این دارایی ، موجب تعجب بسیاری شده است. وی در سپتامبر 2019 گفته بود که موز را به عنوان کالا به بیت کوین (Bitcoin) ترجیح می دهد!

 

بسیاری اظهار داشتند که روی آوردن به خاصیت بیت کوین (Bitcoin) به عنوان ذخیره ارزش بیش از آنکه یک اتفاق باشد یک روند است که رسیدن به آن پیش بینی شده بود.

 

به نظر می رسید کوبان در توییت جدید خود سیاست پولی بیت کوین (Bitcoin) را تمجید کرده و گفته است که شرکتهای تجاری عمومی که عاقلانه عمل می کنند باید تورم سهام خود را کاهش دهند :

برخی معتقدند هنوز خیلی زود است که یک منتقد سرسخت و قدیمی را در لیست طرفداران بیت کوین (Bitcoin) قرار دهیم. هودلرها باید در مورد استقبال از عضوی دیگر در صنف خود محتاط عمل کنند. کوبان پیش تر گفته بود : بیت کوین (Bitcoin) بیش از اینکه یک راه حل باشد یک دین است و پیروان “مذهبی” آن در انتظار سناریوی روز رستاخیز هستند که همه چیز در جهان از هم بپاشد! وی در توییت دیگری خطاب به ایلان ماسک که گفته بود بیت کوین (Bitcoin) نیز مانند ارزهای فیات دیگر است گفت : به نظر من کفرآمیز است ، فقط کفرآمیز!

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)