/ اخبار بیت کوین / لایحه زیرساخت امریکا فردا به رای گذاشته می شود؛ قیمت بیت کوین به 42000 دلار رسید

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

لایحه زیرساخت امریکا فردا به رای گذاشته می شود؛ قیمت بیت کوین به 42000 دلار رسید

لایحه زیرساخت امریکا فردا به رای گذاشته می شود؛ قیمت بیت کوین به 42000 دلار رسید

با نزدیک شدن به پایان ماه سپتامبر ، بیت کوین (BTC) روز چهارشنبه 29 سپتامبر با وجود شرایط نامساعد کلی به 43000 دلار رسید.

نمودار کندل 1 ساعته BTC/USD (بیت استمپ). منبع:  TradingView

داده ها نشان می دهد قیمت (BTC/USD) پس از آزمایش مجدد 40،000 دلار در طول شب ، تا حدودی صعود کرد.

پس از چندین بار افت به 40000 دلار ، روز چهارشنبه ، معامله گران در خصوص روند قیمت هشدار دادند ، اما تاکنون شرایط کمی بهبود یافته است.

رکت کپیتال (Rekt Capital) معامله گر و تحلیلگر در توییتر گفت: “بیت کوین (Bitcoin) امروز تا حدودی احیا شده ، اما وضعیت به طور کلی تغیییری نکرده و قیمت هنوز زیر میانگین متحرک نمایی 21 هفته ای است. بیت کوین (Bitcoin) باید در این هفته سطح 43600 دلاری را پس بگیرد تا صعودی که پس از افت به 40000 دلار آغاز شده بود ادامه دهد.”

نمودار کندل 1 هفته ای BTC/USD (بیت استمپ) و میانگین متحرک نمایی 21 هفته ای . منبع:  TradingView

بر اساس این سطح ، در بدترین حالت ممکن بیت کوین (Bitcoin) کندل ماهانه را کمی بالاتر از 43000 دلار می بندد ، موضوعی که پلن بی (PlanB) نیز پیش بینی کرده بود.

در این حین توقف برداشت ها و معاملات در بایننس به مدت دو ساعت به دلیل تعمیر برنامه ریزی شده ، تأثیر کمی بر عملکرد قیمت بازار اسپات داشت.

روز پنجشنبه قانونگذاران ایالات متحده لایحه زیرساخت 1 تریلیون دلاری را به رای خواهند گذاشت.قیمت آلت کوین ها تقریبا ثابت ماند ، در حالی که اتر (ETH) نیز زیر 3000 دلار ثابت ماند.در میان ده ارز دیجیتال برتر ، تنها قیمت بایننس کوین (BNB) حدود 7 درصد افزایش یافت.

طبق گزارش روز دوشنبه ، پیش بینی می شود آلت کوین ها در ماه های آینده در برابر بیت کوین (Bitcoin) روند نزولی را در پیش بگیرند و در سال 2022 مجددا اوج خواهند گرفت.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)