/ قانون گذاری ایران / صالحی‌دارانی: می‌خواهند تجربه بورس را در حوزه رمزارز تکرار کنند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

صالحی‌دارانی: می‌خواهند تجربه بورس را در حوزه رمزارز تکرار کنند

صالحی‌دارانی: می‌خواهند تجربه بورس را در حوزه رمزارز تکرار کنند

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با بیان اینکه شرکتی های دانش بنیان و خلاق مدت ها است توانسته انددر حوزه رمز ارز پلتفرم های داخلی را برای تبادل ارز دیجیتال فراهم کنند، عنوان کرد: برخی مدیران ناکارآمد و کم اطلاع می خواهند تجربه تلخ بورس را برای جوانان فعال در حوزه رمز ارز تکرار کنند و آن ها را به سمت پلتفرم های خارجی سوق دهند.

به گزارش ایسنا، حسین محمدصالحی دارانی نماینده مردم فریدن و چادگان در تذکر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد: لازم است هرچه سریع‌تر پاداش پایان خدمت فرهنگیان پرداخت شود .

وی در ادامه گفت: ضروری است وزارت جهاد کشاورزی برنامه ریزی منسجم و حمایتی خود را از کشاورزان سریع تر اعلام کند تا کشاورز بر مبنای نیاز و تقاضای بازار به کشت محصول مورد نظر اقدام کند، میزان و نحوه توزیع نهادهای کشاورزی همچنان نامتوازن، ناکافی و نامنظم است، مشکل دامداران را یک بار برای همیشه حل کنید.

صالحی دارانی اضافه کرد: اعتبارات حمایتی و اشتغال زایی دامپروری و آبیاری های نوین بسیار محدود است و با این شیوه و رویه هیچ تحولی در این حوزه صورت نخواهد گرفت.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس خطاب به وزارت نیرو و سازمان آب منطقه ای کشور عنوان کرد: منوط کردن تمدید پروانه های بهره برداری چاه های آب کشاورزی و نصب کنتور هوشمند و تحمیل هزینه های آن به کشاورزان عزیز، ظلمی مضاعف در حق آنان است.

نماینده مردم فریدن و چادگان در ادامه در خصوص نارسایی در زیر ساخت اینترنت به وزیر ارتباطات تذکر داد و دربخشی دیگر از اظهارات خود گفت: شرکتی های دانش بنیان و خلاق مدت ها است توانسته اند در حوزه رمز ارز پلتفرم های داخلی را برای تبادل ارز دیجیتال فراهم کنند، اما برخی مدیران ناکارآمد و کم اطلاع می خواهند تجربه تلخ بورس را برای جوانان فعال در حوزه رمز ارز تکرار کنند و آن ها را به سمت پلتفرم های خارجی سوق دهند، از بانک مرکزی و وزارت اقتصاد می خواهیم ضمن توقف فشار بر مجموعه های داخلی نسبت به سامان دهی دقیق پلتفرم های داخلی رمز ارز و تقویت آن ها اقدام کنند.

منبع : ایسنا


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین