/ اخبار آلت کوین ها / شیبا اینو (SHIB) با وجود فروش گسترده وال ها %40 رشد کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

شیبا اینو (SHIB) با وجود فروش گسترده وال ها %40 رشد کرد

شیبا اینو (SHIB) با وجود فروش گسترده وال ها %40 رشد کرد

اصلاح شدید صعودی همزمان با هیجانات معامله گران خرد در بازار شیبا اینو(SHIB) نشان می دهد احتمال صعود به سقف های قیمتی ماه می وجود دارد.

شیبا(SHIB) سشن هفتگی جدید خود را با ادامه حرکت صعودی اصلاحی که از کف 0.00002058 دلار هفته پیش شروع کرده بود، استارت زد.

قیمت شیبا(SHIB) با ادامه 40 درصدی روند احیای خود در 11 اکتبر به سقف روزانه 0.00002907 دلار رسید. این میم کوین الهام گرفته از دوج کوین (DOGE) ، طبق نمودار زیر به دنبال یک صعود گسترده به سمت سطح مقاومتی تکنیکال خود در نزدیکی 0.00002978 دلار می باشد.

نمودار 4 ساعته شیبا(SHIB) به دلار(SHIB/USDT)

نمودار شیبا(SHIB) نشان می دهد معامله گران قصد دارند توکن های شیبا(SHIB) را هنگامی که قیمت آن به میانگین متحرک نمایی(EMA) 20-4H (خط سبز رنگ روی نمودار)به عنوان خط حمایت می رسد خریداری کنند.

به عنوان مثال، طبق داده های سنتیمنت(Santiment) آدرس هایی که موجودی 1 تا 10 میلیون داشتند بیش از 31 میلیارد توکن فروختند و همزمان شاهد سقوط بیش از 40 درصدی شیبا اینو(SHIB) در 7 اکتبر بودیم که بیشترین میزان در 6 ماه گذشته بود. به هر حال این توکن از زمانی که معامله گران در حال خریداری و جمع اوری آن نزدیک (EMA20-4H) بودند، بهبود یافت.

به علاوه، اصلاح صعودی مداوم شیبا(SHIB) نشانه هایی از ارتباط احتمالی بین فروش از سوی آدرس های 1 تا 10 میلیونی و قیمت آن دارد.

سنتیمنت اشاره کرد همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده، قیمت شیبا اینو(SHIB) هر بار پس از فروش از سوی میلیونر های شیبا اینو (SHIB)، باز می گردد.

نمودار توزیع منابع شیبا اینو (SHIB). منبع: Santiment

این نشان دهنده قصد معامله گران خرد برای جذب فروش گسترده است.

احساسات معامله گران خرد

طبق داده های گوگل ترندز(Google Trends) اصلاح صعودی بازار شیبا(SHIB) با افزایش تعداد جستجوی شیبا اینو (Shiba Inu) همزمان شد.

داده ها نشان دهده افزایش تعداد جستجو برای شیبا(SHIB) در بازه زمانی 12 ماهه در ایالات متحده هستند ، که نشان از افزایش علاقه عمومی داشت. در دومین هفته ماه می این شاخص در سطح 92 قرار گرفت که به بیشترین نیزان محبوبیت یعنی عدد 100 نزدیک تر است. این نشان دهنده افزایش تعداد کاربرانی است که به دنبال اطلاعاتی درباره شیبا(SHIB) بودند.

جستجو های گوگل برای شیبا(SHIB). منبع: Google Trends

جستجوی اینترنتی جمله چگونه شیبا اینو(SHIB) بخریم در بازه زمانی مشابه فقط 18 بار بود. با این وجود در مقایسه با هفته قبل از آن، علاقه به این ارز %260 افزایش یافت.

داستان دو شاخص

از نظر تکنیکال احیای اخیر شیبا(SHIB) به نظر ساختار نزولی را نامعتبر کرده است.

قیمت شیبا(SHIB) با یک شکست صعودی به بالاتر از خط روند بالایی الگوی مثلث کاهشی خود با افزایش حجم معاملات در آن ناحیه بسته شده است.

با وجود این که این شکست صعودی هنوز به تایید نیاز دارد، اما منجر به گمانه زنی هایی مبنی بر ادامه حرکت صعودی شده ست.

دلیل دیگری برای رشد صعودی، یک پرچم صعودی موقت است، که معمولا قیمت را به اندازه طول قبلی حرکت(قبل از خود پرچم) افزایش می دهد. به عبارتی دیگر شکست صعودی شیبا(SHIB) از الگوی صعودی پرچم، قیمت آن را به 0.00004713 دلار می رساند.

تشکیل پرچم صعودی در نمودار 4 ساعته شیبا(SHIB) به دلار SHIB/USDT. منبع: TradingView

در همین حال، قیمت باید به درون پرچم برگردد، این امر ممکن است خطر فعال شدن ساختار مثلث کاهشی را ایجاد کند. در این صورت ، شیبا(SHIB) ممکن است تا 0.00002195 دلار اصلاح شود و سپس بعد از یک شکست منفی(نزولی)به سمت 0.00001000 دلار حرکت کند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)