/ اخبار بیت کوین / شهری در داکوتای شمالی پذیرش ارزهای دیجیتال برای پرداخت هزینه قبوض را آغاز کرد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

شهری در داکوتای شمالی پذیرش ارزهای دیجیتال برای پرداخت هزینه قبوض را آغاز کرد

شهری در داکوتای شمالی پذیرش ارزهای دیجیتال برای پرداخت هزینه قبوض را آغاز کرد

شهر ویلیستون داکوتای شمالی رسماً پذیرش ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین (Bitcoin) را برای پرداخت قبوض از طریق بیت پی (BitPay) آغاز کرده است.

 

هرکولیز کامینگز (Hercules Cummings) ، مدیر امور مالی شهر ویلیستون ، روز پنجشنبه اعلام کرد که فرمانداری این شهر با شرکت پرداخت کریپتوی بیت پی همکاری کرده است تا پذیرش ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین (BTC) را برای پرداخت قبض های آب و برق آغاز کند.

 

کامینگز گفت :”ما با بیت پی ، بزرگترین شرکت پرداخت مجازی که شرکای آن شامل مایکروسافت و فیس بوک است ، همکاری را آغاز کرده ایم و اولین شهرداری در ایالت داکوتای شمالی هستیم که این خدمات را ارائه می دهیم. ”

 

کامینگز گفت ، در ابتدا تنها پرداخت قبوض با کریپتو امکانپذیر خواهد بود و افزود ارزیابی های کیفی انجام می شود تا روش پرداخت جدید برای قبض هایی مانند مجوزها گسترش یابد. روش پرداخت جدید مطابق با تعهد این ایالت در کشف روش های پرداخت بیشتر برای همگام شدن با گزینه های پرداخت موجود و فعال کردن پرداخت های انلاین است.

 

کامینگز خاطرنشان کرد: “همچنین استفاده از این روش های پرداخت آنلاین امنیت ، آسایش و صرفه جویی در هزینه ها را نیز به همراه دارد.” طبق این اعلامیه ، بیت پی برای پرداخت آنلاین قبوض آب و برق کارمزد 1 درصدی و برای پرداخت از طریق سرویس هایی مانند گوگل پی ،  اپل پی و پی پل کارمزد 3 درصدی دریافت می کند.

 

ساکنین ویلیستون می توانند به وب سایت رسمی این شهر مراجعه کرده و اطلاعات حساب خود را برای دریافت فاکتور بیت پی ارائه دهند. در این اطلاعیه آمده است ، افراد می توانند کیف پول دیجیتالی برای پرداخت مستقیم با بیت پی یا سایر خدمات مانند اکسچنج های کریپتو ایجاد کنند.

 

در حال حاضر چندین ایالت امریکا در حال بررسی قوانین مناسب برای کریپتوکارنسی ها هستند. اوایل هفته جاری ، قانونگذاران نبراسکا از نوآوری که به بانک های ایالتی اجازه می دهد تا خدمات ارزهای دیجیتال را مدیریت کنند ، حمایت کردند و کمپینی را برای پرداخت حقوق عمومی به صورت بیت کوین (Bitcoin) و ماینینگ ارزهای دیجیتال برای ترازنامه های این شهر راه اندازی کردند و پیشنهادات مشابهی نیز در میامی و فلوریدا ارائه شد.

 

براساس داده های مجله نیوزویک ، تا ماه می 2021 حدود 46 میلیون آمریکایی ، یا 17 درصد از کل بزرگسالان ایالات متحده ، بیت کوین (Bitcoin) در اختیار داشتند. نظرسنجی که توسط اکسچنج جمینای انجام شده بود تخمین زد که فقط 14 درصد از جمعیت ایالات متحده ، یا حدود 21 میلیون بزرگسال تا اواخر سال 2020 مالک ارزهای دیجیتال بودند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)