/ تکنولوژی بلاکچین / شرکت ارنست اند یانگ (EY) ابزار جدیدی را برای تجزیه و تحلیل تراکنش های بیت کوین (Bitcoin) و داده های درون زنجیره ای عرضه کرده است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

شرکت ارنست اند یانگ (EY) ابزار جدیدی را برای تجزیه و تحلیل تراکنش های بیت کوین (Bitcoin) و داده های درون زنجیره ای عرضه کرده است

شرکت ارنست اند یانگ (EY) ابزار جدیدی را برای تجزیه و تحلیل تراکنش های بیت کوین (Bitcoin) و داده های درون زنجیره ای عرضه کرده است

شرکت (EY) راه حل جدیدی را به مجموعه محصولات (Blockchain Analyzer) خود اضافه کرده است.

 

ارنست اند یانگ یکی از چهار حسابرس بزرگ بین المللی راهکار جدیدی را برای بررسی داده های درون زنجیره ای از جمله تراکنش های بیت کوین (BTC) راه اندازی کرده است.

 

راه حل جدید (Explorer) و (Visualizer) به عنوان بخشی از مجموعه محصولات (EY Blockchain Analyzer) عرضه شد. طبق اطلاعیه ای در تاریخ 27 سپتامبر ، نسخه بتای این راه حل اکنون به صورت رایگان برای افراد در دسترس است.

 

ارنست اند یانگ همچنین گفت که به زودی این راه حل را به عنوان یک سرویس در وب سایت بلاکچین (blockchain) خود در دسترس قرار می دهد.

 

کاربران می توانند از قابلیت های جستجو به همراه فناوری بصری سازی (visualization) آن استفاده کنند. این راهکار این امکان را برای تیم های حسابرسی فراهم می کند تا با جستجوی تراکنش ها ، آدرس ها و بلاک های خاص ، داده های موجود را کشف و ردیابی کنند. سپس آنها می توانند داده های جمع آوری شده را برای مدیریت خطرات قانونی ، سازگاری با قوانین و کلاهبرداری تجزیه و تحلیل کنند.

 

اندرو گوردون (Andrew Gordon) یکی از مدیران ارشد این شرکت گفت که راه حل (Explorer) و (Visualizer) ، روند گزارش مالی برای تراکنش های فعال شده در بلاکچین (Blockchain) را تسهیل می کند. وی افزود: “این امر به” کشف موارد غیرقانونی احتمالی از جمله اقدامات کلاهبردارانه “کمک خواهد کرد.

 

علاوه بر این ، (EY) راه حل خرید جدیدی را در پلتفرم (OpsChain) خود به نام (EY OpsChain Network Procurement) راه اندازی کرده است که انتظار می رود شرکت ها بتوانند به صورت خصوصی و امن فعالیت های خرید (end-to-end) را در بلاکچین (Blockchain) اتریوم( Ethereum) انجام دهند.

 

گفته می شود این راه حل که در حال حاضر در نسخه بتا به صورت رایگان در دسترس است ، فرایندهای تجاری را از سیستم های برنامه ریزی منابع سازمانی به قراردادهای مشترک مبتنی بر بلاکچین (Blockchain) انتقال می دهد که امکان ردیابی حجم و هزینه های جهانی را به طور خودکار فراهم می کند. همچنین انتظار می رود این راه حل به خریداران و فروشندگان در خصوص کار با قوانین و قیمت گذاری های تایید شده جهانی کمک کند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)