/ اخبار اکسچنج ها / سهام شرکت بکت در بورس سهام نیویورک معامله می شود

زمان مطالعه : 5 دقیقه

سهام شرکت بکت در بورس سهام نیویورک معامله می شود

سهام شرکت بکت در بورس سهام نیویورک معامله می شود

از تاریخ 18 اکتبر، سهام و اوراق ضمانت شرکت بکت(Bakkt)، در بورس سهام نیویورک با نماد های (BKKT) و (BKKT WS) عرضه می شوند.

هلدینگ بکت، بازوی مدیریتی دارایی های دیجیتال شرکت اینترکنتینتال اکسچنج (Intercontinental Exchange) به اختصار (ICE)، اعلام کرده است که از 18 اکتبر به یک شرکت سهامی عام در بازار نیویورک تبدیل می شود.

عرضه عمومی شرکت بکت در نتیجه ادغام این شرکت با شرکت وی پی سی ایمپکت اکوزیشن (VPC Impact Acquisition)، یک شرکت سرمایه گذاری بزرگ در شیکاگو، حاصل شده است. طبق بیانیه رسمی جلسه سهامداران، درباره ادغام، حدود 85.1% رای موافق برای همکاری دریافت کرده است:

« بعد از ادغام، ترکیبی از سهام کلاس A و اوراق ضمانت های شرکت در بورس سهام نیویورک (NYSE) با نماد (BKKT) و (BKKT WS) معامله خواهند شد.»

علاوه بر این، این همکاری برای شرکت بکت درآمد ناخالص حدود 448 میلیون دلاری ایجاد کرده است. این شرکت قصد دارد سرمایه گذاری های دیگر خود را در جهت افزایش قابلیت ها و مشارکت های شرکت انجام دهد.

در هفته گذشته، شرکت بکت از همکاری با گوگل خبر داد. نتیجه این همکاری فراهم نمودن امکان خرید کالا و خدمات با استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در بستر Google Pay است. به گفته گَوین مایکل (Gavin Michael)، مدیر عامل بکت، «این مشارکت گواهی بر جایگاه محکم بکت در بازار دارایی های دیجیتال است، تا مشتریان را قادر سازد تا به شیوه ای آنی،مطمئن، و قابل اعتماد از دارایی های دیجیتال خود لذت ببرند.»

در مارچ گذشته، شرکت بکت یک برنامه پرداخت وجه راه اندازی کرد که به کاربران اجازه می دهد خرید های خود را با ارزهای دیجیتال انجام دهند، قبل از آن اکسچنج قراردادهای آتی بیت کوین را فقط به سرمایه گذاران معتبر ارائه می داد.

از طرف دیگر، روند به رسمیت شناختن ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، با افزایش حمایت قانونگذاران مواجه است، تا چهارچوب قانونی و محیط امنی برای پروژه ها و توکن های دیجیتال ایجاد شود.

پیش نویس لایحه جدیدی که توسط نماینده کنگره، پاتریک مک هنری (Patrick McHenry)، با عنوان «شفافیت قانون توکن های دیجیتال 2021»، اصلاح قانون اوراق بهادار 1933 را پیشنهاد می کند که به پروژه ها اجازه می دهد تا سه سال بدون احراز هویت، توکن ارائه دهند.

این لایحه بر اساس ابتکار قدیمی هیستر پیرس (Hester Peirce)، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا بود، و بر «ایجاد محیطی امن، برای بازار ارزهای دیجیتال ایالات متحده، می تواند بزرگترین گام قانونگذاری تا به امروز باشد» تاکید دارد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)