/ اخبار اکسچنج ها / بایننس تراکنش های دلاری را به طور موقت از 8 فوریه متوقف می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه

بایننس تراکنش های دلاری را به طور موقت از 8 فوریه متوقف می کند

اگرچه این شرکت توضیح بیشتری در مورد توقف تراکنش ها ارائه نکرد، اما گفت که به جز تراکنش های دلار، سایر تراکنش های کریپتو بدون تغییر باقی خواهند ماند.

بایننس تراکنش های دلاری را به طور موقت از 8 فوریه متوقف می کند

بایننس، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال اعلام کرد که این شرکت به طور موقت تراکنش های دلاری را از فوریه 2023 به حالت تعلیق در می آورد. اگرچه این شرکت توضیح بیشتری در مورد توقف تراکنش ها ارائه نکرد، اما گفت که به جز تراکنش های دلار، سایر تراکنش های کریپتو بدون تغییر باقی خواهند ماند.

در 7 فوریه، بایننس در توییتی تصمیم شرکت برای توقف تراکنش‌های USD را به اشتراک گذاشت و اطمینان داد که شرکت “به سختی تلاش می‌کند تا سرویس را در اسرع وقت مجددا راه‌اندازی کند”.

طبق این اطلاعیه، تعلیق تراکنش‌ها فقط برای کاربران بین‌المللی Binance اعمال می‌شود. سخنگوی بایننس در مورد اقدامات این شرکت اظهار داشت:

در این رابطه بخوانید‌ : بازار ارزهای دیجیتال چگونه دستکاری میشود؟

این توقف فقط مربوط به انتقالات دلاری است و روی ارزهای دیگر تاثیری ندارد. زمانی که قیمت‌ها به دنبال نوسان صعودی بازار شروع به کاهش می‌کنند، جریان خروجی همیشه افزایش می‌یابد، همانطور که در هفته گذشته شاهد سودآوری برخی از کاربران بودیم.

قابل توجه است که بایننس اخیراً در معرض چالش های بانکی قرار گرفته است، به ویژه در ارتباط با شریک SWIFT خود، Signature Bank. این بانک اعلام کرد که فقط با تراکنش حساب های USD بیش از 100000 دلار موافقت میکند.

 

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش دوج کوین به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین