/ اخبار اتریوم / تاثیر خبر شکایت بایننس بر هولدرهای ETH

11 ماه پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

تاثیر خبر شکایت بایننس بر هولدرهای ETH

بر اساس داده های Santiment، تعداد اتریوم (ETH) های نگهداری شده تحت حضانت شخصی برای اولین بار از زمان عرضه آن در سال 2015 به بالاترین حد خود رسید. در زمان نگارش این مقاله، این عدد 101.18 میلیون نفر بود.

تاثیر خبر شکایت بایننس بر هولدرهای ETH

بر اساس داده های Santiment، تعداد اتریوم (ETH) های نگهداری شده تحت حضانت شخصی برای اولین بار از زمان عرضه آن در سال 2015 به بالاترین حد خود رسید. در زمان نگارش این مقاله، این عدد 101.18 میلیون نفر بود.

بدون تردید، عرضه ETH در صرافی ها به پایین ترین حد خود رسید و در 10.30 درصد بسته شد. وضعیتی مانند این حاکی از آن است که دارندگان این آلتکوین به اعتبار بلندمدت آن اطمینان دارند و ممکن است تأثیر مثبتی بر عملکرد قیمت داشته باشد. با این حال، همین اقدامات نشان دهنده شک و تردیدی است که ممکن است سرمایه گذاران نسبت به حفظ دارایی ها در بورس داشته باشند.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال ایاس (eos) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

 

این اتفاق زمانی رخ داد که کمیسیون معاملات آتی کالا (CTFC) بایننس را به نقض قوانین مالی کشور متهم کرد.

با این حال، ETH نیز از ماجرا عقب نماند. به نظر می رسید SEC مصمم است دارایی های مبتنی بر اجماع اثبات سهام (PoS) را به عنوان اوراق بهادار ممنوع کند. اما CTFC نظر متفاوتی در مورد این ارز دیجیتال داشت و روستین بهنام رئیس این قانونگذاری در بیانیه ای ETH را یک کالا خواند.

قیمت ETH، با افزایش قیمت بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال، به طور شکه کننده ای افزایش یافته است. یکی از عوامل تاثیر گذار در این افزایش قیمت، واکنش ویتالیک بوترین به جریان FTX در نوامبر گذشته بود.

در آن زمان، بنیان‌گذار اتریوم ایده صرافی‌های متمرکز غیرقانونی (CEX) را مطرح کرد و در عین حال از کاربران خواست تا به سمت صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) روی بیاورند.

علیرغم باور هولدرهای ETH، رشد شبکه این پروژه در 24 ساعت گذشته به شدت کاهش یافت. این معیار تعداد آدرس‌های جدیدی که روزانه در یک شبکه ایجاد می‌شوند را نشان می‌دهد.

در زمان انتشار این مقاله، رشد شبکه ETH به 13800 کاهش یافت. این نشان می‌دهد که ورودی‌های جدید کم بوده و جذب کاربران اتریوم با مشکل مواجه شده است. اما یک دقیقه جبران برای بلاک چین با وضعیت آدرس‌های فعال وجود داشت.

بر اساس داده های Santiment، در ۲۴ ساعت گذشته ۴۶۷ هزار آدرس فعال ایجاد شد. این به عملکرد 30 روزه متریک کمک کرد تا به 5.95 میلیون برسد. این افزایش نشان دهنده افزایش تراکنشات از سوس آدرس های فعلی در بلاک چین اتریوم است.

ETH

برای خرید و فروش تتر به مارکت نیپوتو مراجعه کنید

همچنین بخوانید : شیبا اینو چیست و چه کاربردی دارد؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید