/ قانون‌گذاری / سرمایه گذاران چینی علیرغم سختگیری های قانونی به معاملات ارزهای دیجیتال در پلتفرم های خارجی ادامه می دهند

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

سرمایه گذاران چینی علیرغم سختگیری های قانونی به معاملات ارزهای دیجیتال در پلتفرم های خارجی ادامه می دهند

سرمایه گذاران چینی علیرغم سختگیری های قانونی به معاملات ارزهای دیجیتال در پلتفرم های خارجی ادامه می دهند

پس از توقف حمایت اکسچنج های بزرگ از ارز یوان، سرمایه گذاران چینی به معامله دارایی های رمزارز خود در پلتفرم های خارج از کشور، ادامه می دهند.

طبق گزارش خبرگزاری چاینا مورنینگ پست، سرمایه گذاران چینی ارزهای دیجیتال، حتی پس از اینکه پلتفرم های معاملاتی بایننس (Binance) و هیوبی (Huobi)، اعلام کردند کاربران این کشور را از پلتفرم های خود حذف می کنند، به دنبال راهی برای دور زدن محدودیت هایی هستند که عملاً دارایی های آنها را ممنوع و غیرقانونی کرده است.

چین از سرکوب کامل صنعت کریپتو خبر داد

مقامات چینی در اوایل سال جاری از سرکوب کامل صنعت کریپتو خبر دادند. اقدامات سخت‌تر از سوی اکسچنج های ارزدیجیتال در پی اعلامیه پکن صورت گرفت، پکن در سال جاری اعلام کرد هر پلتفرم کریپتو خارجی که به مشتریان این کشور خدمات می‌دهد غیرقانونی است. همچنین بایننس و هیوبی اعلام کردند که تراکنش‌های یوان چین را تا پایان دسامبر غیرفعال خواهند کرد. هیوبی نیز ثبت نام کاربر های جدید با شماره تلفن های چین را متوقف کرده است و گفت که از سال آینده از هر حساب چینی که موجودی داشته باشد 0.2٪ کارمزد ماهانه دریافت می کند.

در این رابطه بخوانید‌ : زیرساخت فیزیکی غیرمتمرکز چیست؟ (DePIN)

اکسچنج های کریپتو به معاملات فرابورس با ارز یوان پایان دادند

سرکوب اخیر صنعت کریپتو حتی معامله با ارز یوان در فرابورس (OTC) این پلتفرم‌ها را پایان داد و پس از اینکه اکسچنج ها در سال 2017 مجبور به مهاجرت از این کشور شدند، یک روش معاملاتی گسترده را در میان سرمایه‌گذاران داخلی حذف کرد. کاربران قبلاً می‌توانستند ارزهای دیجیتال را مستقیماً با یوان از طریق بانک‌ها یا پلتفرم‌های پرداخت آنلاین رایج خریداری کنند. حداقل هشت پلتفرم دیگر نیز اعلام کرده اند که از ماه آینده، دیگر از ارز یوان پشتیبانی نمی کنند. برخی از افرادی که پیش از این ارزدیجیتال داشتند، علی‌رغم خطرات قانونی ، قصد دارند به کار خود ادامه دهند. رویکردهای رایج برای ادامه فعالیت شامل استفاده از شبکه‌های خصوصی مجازی (VPN)، ثبت آدرس‌های ایمیل خارجی و انتقال دارایی‌ها به اکسچنج های غیرمتمرکز تر است.

ترجمه شده توسط مجله خبر نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید