/ عمومی / راه اندازی قراردادهای نسخه سوم یونی سوآپ در پالیگان با توافق 99.3درصدی تأیید شد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

راه اندازی قراردادهای نسخه سوم یونی سوآپ در پالیگان با توافق 99.3درصدی تأیید شد

راه اندازی قراردادهای نسخه سوم یونی سوآپ در پالیگان با توافق 99.3درصدی تأیید شد

راه اندازی قراردادهای نسخه سوم یونی سوآپ (Uniswap v3) توسط یک صندوق 20 میلیون دلاری برای کمپین ماینینگ نقدینگی طولانی مدت و پذیرش کلی یونی سوآپ (Uniswap) در پلتفرم پالیگان (Polygon)حمایت می شود.

انجمن یونی سوآپ، طرح سیستم مدیریتی را که در پی راه اندازی قراردادهای نسخه سوم یونی سوآپ بر روی زنجیره اثبات سهام پالیگان (Polygon PoS) بود، تأیید کرده است. این تایید به شکل یک رای درون زنجیره ای انجام شد که بیش از 72.6 میلیون کاربر از انجمن در آن شرکت کردند.

یونی سوآپ لبز (Uniswap Labs)، اعلام کرد که قراردادهای نسخه سوم یونی سوآپ را بر اساس بیش از 99.3 درصد رای مثبت راه اندازی میکند. این قرارداد ها توسط یک صندوق 20 میلیون دلاری حمایت می شوند (15 میلیون دلار برای کمپین ماینینگ نقدینگی طولانی‌مدت و 5 میلیون دلار برای پذیرش کلی یونی سوآپ در پلتفرم پالیگان(کیف پول ماتیک MATIC)).

علاوه بر این، میخائیلیو بلیج(Mihailo Bjelic) همچنین اعلام کرد که زمان مناسبی برای راه اندازی یونی سوآپ در پلتفرم پالی گان است و به موقعیت آن به عنوان «دومین اکوسیستم قوی دیفای (DeFi)، درست بعد از لابه اول اتریوم (Ethereum L1)» اشاره کرد. این کارآفرین همچنین از قصد خود برای ترغیب پذیرش یونی سوآپ، هم از نظر مالی و هم از نظر فنی صحبت کرد.

این طرح توسط میخائیلیو بلیج، مدیر عامل پالی گان، در 20 نوامبر منتشر شد و تا 18 دسامبر برای رای گیری باز بود، با این استدلال که « راه اندازی در پالی گان می تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد» مانند رشد پایگاه کاربری، صرفه جویی هنگفت برای کاربران، فعالیت بیشتر کاربر، درآمد بیشتر، جذب بازار و بازگشت به نگرش اصلی دیفای.

از آنجایی که پلتفرم پالی گان، در تلاش برای حفظ موقعیت رقابتی این پلتفرم در برابر اتریوم است، این انجمن یک طرح 200 میلیون دلاری را با همکاری شرکت سون سون سیکس (Seven Seven Six)، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر متعلق به الکسیس اوهانیان (Alexis Ohanian)، تحت مالکیت ردیت (Reddit)، اعلام کرد.

این طرح بر حمایت و میزبانی برنامه های بازی و پلتفرم های رسانه های اجتماعی مبتنی بر زیرساخت پلتفرم پالی گان متمرکز است. رشد غیر منتظره پالی گان، در سال جاری با راه‌اندازی بیش از 3،000 برنامه غیرمتمرکز درون زنجیره‌ای و راه‌اندازی سایر پروتکل‌ها و انتقال فرا زنجیره‌ای، مورد حمایت قرار گرفت.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین