/ افراد فعال حوزه کریپتو / راه اندازی اکسچنج توزیع شده گوست (Ghost) جان مک آفی (John McAfee)

زمان مطالعه : 5 دقیقه

راه اندازی اکسچنج توزیع شده گوست (Ghost) جان مک آفی (John McAfee)

راه اندازی اکسچنج توزیع شده گوست (Ghost) جان مک آفی (John McAfee)

اکسچنج توزیع شده جنجالی جان مک آفی ، دارای قابلیت ناشناسی ، راه اندازی شده است.

 

اکسچنج توزیع شده گوست (Ghost) مربوط به پروژه حریم خصوصی مک آفی به نام گوست (Ghost) است ، یک کوین حریم خصوصی دارای پروتکل اجماع گواه اثبات سهام که برای تراکنش هایی با قابلیت ناشناسی در نظر گرفته شده است. مک آفی در رسانه های اجتماعی توضیح داد که گوست (Ghost) جایگزین اکسچنج توزیع شده (McAfeeDEX) خواهد شد. انتظار می رود شبکه اصلی گوست (Ghost) در تاریخ 22 ژوئن راه اندازی شود.

طی ماه های اخیر بحث و جدل های بسیاری پیرامون پروژه گوست صورت گرفته است ، خصوصاً پس از آنكه خود مك آفی اعتراف کرد که بخش هایی از وایت پیپر آن از (PIVX) کپی شده است. با این وجود ، به نظر می رسد که وی قصد دارد از (PIVX) ، یک پروتکل منبع باز ، برای تهمت دزدی شکایت کند.  (PIVX) همچنین قصد دارد از پروتکل حریم خصوصی مبتنی بر (zk-SNARKs) ایجاد شده توسط کوین حریم خصوصی زی کش Zcash (ZEC) استفاده کند. این پروتکل در سه ماهه چهارم امسال راه اندازی می شود.

 

مک آفی در تاریخ 5 می در توییتر گفت : “پیویکس (PIVX) ادعا می کند کد منبع آن دامنه عمومی (Public Domain) است ، اما توضیحات مربوط به نحوه کار آن (وایت پیپر) عمومی نیست”. ” این یک محصول منبع باز است در حالی که استفاده از مطالب آن کلاهبرداری محسوب می شود. به زودی این موضوع را در دادگاه پیگیری خواهم کرد. ” با این حال ، (PIVX) به کوین تلگراف گفت که وی نمی تواند چنین شکایتی را ارائه دهد زیرا پیویکس یک شخص حقوقی نیست و هیچ کس مالک توسعه آن نیست.

 

جان مک‌آفی برنامه نویس مشهور انگلیسی-آمریکایی ، از طرفداران صنعت کریپتوکارنسی ، از سال 2019 به دلیل اتهامات مرتبط با عدم پرداخت مالیات در تبعید زندگی می کند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین