/ اخبار بیت کوین / رابرت کیوساکی : رکودی در راه است و طلا، نقره، بیت کوین و املاک افت می کنند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

رابرت کیوساکی : رکودی در راه است و طلا، نقره، بیت کوین و املاک افت می کنند

رابرت کیوساکی : رکودی در راه است و طلا، نقره، بیت کوین و املاک افت می کنند

نویسنده کتاب پرفروش پدر پولدار پدر فقیر، رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)، می گوید سقوط و رکود در راه است و پیش بینی می کند «طلا، نقره، بیت کوین، املاک و مستغلات نیز سقوط خواهند کرد.» وی افزود آماده است تا هر چهار نوع سرمایه گذاری را پس از سقوط خریداری کند.

رابرت کیوساکی، نویسنده کتاب پدر پولدار پدر فقیر، بار دیگر درباره سقوط قریب الوقوع و رکود بعد از آن هشدار داد. او پیش بینی می‌کند چندین بازار از جمله بیت کوین سقوط کند.

پدر پولدار پدر فقیر، کتابی است که در سال 1997 توسط کیوساکی و شارون لچتر (Sharon Lechter) نوشته شده است. این کتاب بیش از شش سال است که در فهرست پرفروش ترین های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از 32 میلیون نسخه از کتاب به بیش از 51 زبان در بیش از 109 کشور فروخته شده است.

کیوساکی روز پنجشنبه توییت کرد بانک فدرال رزرو (Federal Reserve) و جو بایدن (Joe Biden)، رئیس جمهور آمریکا، تورم ساختگی ایجاد کرده اند. وی همچنین افزود:

سقوط بازار و رکود اقتصادی در راه است. طلا، نقره، بیت کوین، املاک و مستغلات نیز سقوط خواهند کرد. برای خرید بیشتر طلا، نقره، بیت کوین، املاک و مستغلات پس از سقوط آماده باشید. زمان ثروتمندتر شدن پس از تورم جعلی است.

این نویسنده معروف، هفته گذشته نیز آینده‌ی دولت بایدن را پیش بینی کرد. او پیش‌بینی کرد که بایدن به زودی از قدرت کناره‌گیری می‌کند و کامالا هریس (Kamala Harris)، اولین رئیس جمهور زن خواهد شد. در تمام مدت برنامه آنها همین بود.

این نویسنده معروف، چندین بار در مورد سقوط پیش رو هشدار داده است. در ماه ژوئن، او گفت که «بزرگترین ریزش» تاریخ جهان در راه است. در ماه سپتامبر، او مجدد هشدار داد و انتظار داشت در ماه اکتبر «سقوط بازار سهام» رخ دهد. او سپس در خصوص رکود اقتصادی ایالات متحده هشدار داد.

کیوساکی در میان پیش بینی های خود، خرید بیت کوین را توصیه می کند. در ماه آگوست، او گفت سرمایه گذاری در بیت کوین بیشترین سود را دارد. وی در ماه اکتبر گفت که بیت کوین آینده «بسیار روشنی» دارد. ماه گذشته، او اعلام کرد با تشدید نگرانی های تورم، بیت کوین و اتر (ether) بیشتری خریده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)