/ قانون گذاری ایران / حضور فعال شرکت‌های رمزارز در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰

زمان مطالعه : 5 دقیقه

حضور فعال شرکت‌های رمزارز در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰

حضور فعال شرکت‌های رمزارز در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۰

در بیست و ششمین دوره‌ی نمایشگاه الکامپ، شرکت‌های مدیریت دارایی دیجیتالی برای اولین‌بار به صورت مسنجم و گسترده به معرفی حضوری و مستقیم خود می‌پردازند.

نمایشگاه الکامپ درحالی در اواخر بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود که سرمایه‌گذاران و دست‌اندرکاران صنعت رمزارز کشور، صرافی‌های دیجیتال و شرکت‌های بلاکچین برای معرفی فرصت‌های جدید کسب‌وکار در فضای دیجیتالی و تعامل رو در روی خود با مخاطبان، حضور فعالی در این نمایشگاه خواهند داشت.

در همین راستا ستاد اجرایی نمایشگاه الکامپ تلاش کرده است تا با ایجاد فضای مناسب در قالب بخش‌های نمایشگاهی، سخنرانی و سایر ابزار‌ها برای شرکت‌های فعال درحوزه‌ی ارز‌های دیجیتال، توانایی‌های فعالان این عرصه را به نمایش درآورد؛ موضوعی که با استقبال قابل توجه این شرکت‌ها روبه‌رو شده است.

در بیست و ششمین دوره‌‎ی نمایشگاه الکامپ، برای اولین‌بار است که شرکت‌های مدیریت دارایی دیجیتال به صورت مسنجم و گسترده به معرفی حضوری و مستقیم خود می‌پردازند.

الکامپ ۱۴۰۰ با رویکرد «اقتصاد دیجیتال برای آینده‌ی بهتر» در تاریخ ۲۷ تا ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به نشانی www.Iran-elecomp.com مراجعه کنند.

منبع : اقتصاد 24


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)