/ قانون گذاری ایران / حسین قاهری، دبیرکل انجمن تبادل رمزارز شد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

حسین قاهری، دبیرکل انجمن تبادل رمزارز شد

حسین قاهری، دبیرکل انجمن تبادل رمزارز شد

دکتر حسین قاهری به عنوان «دبیرکل انجمن تبادل رمزارز» کشور انتخاب و معرفی شد.

به گزارش تیتربرتر؛  نخستین جلسه مجمع عمومی اعضای موسس انجمن «همیاران رمزارز و زیست بوم تبادل الکترونیک» با تشکیل هیات رئیسه مجمع و انتخاب اعضاء در دفتر مرکزی مجمع برگزار و «انجمن تبادل رمزارز» به طور رسمی آغاز بکار کرد.

اولین جلسه مجمع عمومی انجمن « تبادل رمزارز » با همت هیات موسس و پس از ماه‌ها جلسات متعدد با نمایندگان حوزه اقتصادی مجلس شورای اسلامی، بانک مرکزی، پژوهشگاه وزارت امور اقتصادی و دارایی و کسب مجوز از وزارت کشور و تاییدیه بانک مرکزی، با حضور ناظر وزارت کشور برگزار شد.

در این رابطه بخوانید‌ : آشنایی کامل با مارکت پلیس Magic Eden

تصویب اساسنامه انجمن و انتخاب هیات مدیره و اعضای اصلی و علی البدل شورای مرکزی، دبیر کل و بازرس انجمن از تصمیمات اولین مجمع عمومی « انجمن تبادل رمزارز» بود .

مجمع انجمن تبادل رمزارز
در مرحله انتخاب هیات مدیره «انجمن تبادل رمزارز» که در حضور 11 نفر از اعضای هیات موسس این انجمن برگزار شد؛ دکتر حسین قاهری به عنوان دبیرکل و رئیس هیات مدیره، دکتر احسان والی نایب رئیس، دکتر سید روح الله سیدی و دکتر علیرضا رحیمی نیز به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره انتخاب و معرفی شدند.

همچنین آقایان بهنام بالود، حسین اکبری مقدم و آرین نبیونی، نیز به ترتیب به عنوان اعضای علی البدل و بازرس از طرف مجمع منصوب شدند.

هیات مدیره «انجمن تبادل رمزارز» در اولین مجمع عمومی، هدف از تشکیل این انجمن را لزوم نگاه تخصصی تر به حوزه رمزارز، ساماندهی و حمایت از فعالان این بخش و کمک به قانون گذار عنوان کردند.

حسین قاهری دبیرکل و رئیس هیات مدیره انجمن تبادل رمزارز، در نخستین مجمع عمومی این انجمن اعلام کرد به زودی سایت انجمن به عنوان مرجعی به منظور اطلاع رسانی و ارائه بهترین اطلاعات روز دنیا برای فعالان حوزه رمز ارز راه اندازی می شود.

یادآور می شود با برگزاری اولین مجمع عمومی « انجمن همیاران رمز ارز و زیست بوم تبادل الکترونیک » و انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرس انجمن، و تایید ناظر وزارت کشور، فعالیت رسمی « انجمن تبادل رمزارز » آغاز شد.

منبع : تیتربرتر


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین