/ فین تک های ارزهای دیجیتال / حزب کمونیست چین در خصوص حباب بازار (NFT) هشدار داد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

حزب کمونیست چین در خصوص حباب بازار (NFT) هشدار داد

حزب کمونیست چین در خصوص حباب بازار (NFT) هشدار داد

به گفته منابع محلی ، دولت چین چندین بیانیه را در خصوص ارزش بازار توکن های غیرقابل تعویض (NFT) منتشر کرد ، هرچند دو شرکت بزرگ فناوری در این کشور به این فناوری علاقه مند هستند.

 

نشریه (Securities Times) که به عنوان سخنگوی رسمی حزب کمونیست چین فعالیت می کند این بیانیه را منتشر کرد و توسط (South Morning China Post) نیز گزارش شد.

 

در این بیانیه گفته شد حباب بزرگی در بازار (NFT) وجود دارد و اکثر خریداران (NFT) که با انگیزه مالی وارد این حوزه می شوند فقط بر ارزش دارایی ها تمرکز می کنند نه ویژگی های بصری آن.

 

گزارشگر (SMCP) گفت:”هنگامی که شور و هیجان بازار کاهش یابد و هیاهوی تبلیغاتی نیز کم شود ، ارزش بسیاری از (NFT) ها به شدت کاهش می یابد. ”

 

این بیانیه مشابه اظهارات نشریه (People’s Daily) در ماه ژوئن است که گفته بود هیجان بازار (NFT) می تواند افزایش یابد و منجر به هرج و مرج شود ، در حالی که تمرکززدایی ممکن است منجر به نگرانی های امنیتی شود.

 

در اوایل سال جاری ، دولت چین در راستای سرکوب صنعت ماینینگ و خروج ماینرها از این کشور ، ضربه مهلکی به فرآیند ماینینگ ارزهای دیجیتال وارد کرد.

 

با این حال ، شرکت های برجسته حوزه فناوری در این کشور از جمله تنسنت (Tencent Holdings) و علی بابا (Alibaba Group Holding) در زمینه تحقیق و توسعه متمرکز بر (NFT) فعال هستند.

 

ماه گذشته ، تنسنت پلت فرم معاملات (NFT) خود را با هدف ادغام دارایی های (NFT) در پلت فرم پخش موسیقی خود ، (QQ Music) ، راه اندازی کرد. علی بابا نیز اخیراً دو تصویر (NFT) را برای فروش به فهرست اپلیکیشن کیف پول خود علی پی (Alipay) اضافه کرده است.

 

با این وجود ، کاربران (NFT) در چین همچنان با محدودیت هایی مواجه هستند. به عنوان مثال ، تنها ارز رسمی کشور رنمینبی (Renminbi) می تواند برای معاملات استفاده شود. علاوه بر این ، (NFT) را نمی توان پس از خرید مجدد فروخت زیرا این امر نقض قوانین مالی کشور است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین