/ اخبار بیت کوین / تیم اسپیرال جک دورسی کیت توسعه لایتنینگ بیت کوین را به نمایش می گذارد

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تیم اسپیرال جک دورسی کیت توسعه لایتنینگ بیت کوین را به نمایش می گذارد

تیم اسپیرال جک دورسی کیت توسعه لایتنینگ بیت کوین را به نمایش می گذارد

در این ویدئوی جدید برای تبلیغ کیت توسعه لایتنینگ (LDK) تیم اسپیرال از عروسک جک دورسی برای توضیح شبکه لایتنینگ (LN) استفاده شده است.

تیم اسکوئر (Square) که اخیرا تغییر نام داده است، کیت توسعه لایتنینگ خود را رونمایی کرده و قصد دارد شبکه بیت کوین (BTC) را تقویت کند.

تیم اسپیرال (Spiral) جک دورسی روز سه شنبه ویدیویی را منتشر کرد که در آن قابلیت های لایتنینگ و کیت توسعه لایتنینگ بیت کوین را به نمایش گذاشت.

کیت توسعه لایتنینگ طوری طراحی شده است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه های خود را به طور یکپارچه در دستگاه های تلفن همراه و پایانه های فروش به شبکه متصل کنند.

کیت توسعه لایتنینگ از با استفاده از زبان های برنامه نویسی راست (Rust)، سی (C)، سویییفت (Swift)، جاوا (Java) و زبان های کد نویسی کاتلین (Kotlin) از API های بومی پشتیبانی می کند. این امر به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه والت خود را به زبان مورد نظر کاربران سفارشی کنند و در عین حال نیاز به والت جداگانه بیت کوین و شبکه لایتنینگ را نیز از بین می برد.

در این ویدئو، مدیر عامل سابق توییتر، کیت توسعه لایتنینگ را به عنوان برنامه ای توصیف کرد که ساخت والت را برای هر توسعه دهنده ای در جهان آسان می کند.

این ویدیو عروسک جک دورسی را نشان می دهد که با کارمندان و صاحبان فروشگاه با پرداخت هزینه خدمات با شبکه لایتنینگ تعامل دارد. در حالیکه این ویدیو به تیم اسپیرال که در مورد شایستگی بیت کوین و شبکه لایتنینگ صحبت می کنند، می پردازد او از برنامه والت شبکه لایتنینگ موبایل خود برای پرداخت هزینه سوراخ کردن (پیرسینک) بینی و بلیط سینما استفاده می کند.

اسپیرال که قبلا با نام Square Crypto شناخته می شد، از زمان تاسیس در سال 2019، راه حل های ایجاد والت بیت کوین را توسعه داده است. اسپیرال علاوه بر شبکه لایتنینگ، روی کیت توسعه بیت کوین کار می کند که امکان تعامل بین پلتفرمی والت های موبایل را فراهم می کند.

لایتنینگ یک راه حل مقیاس پذیری لایه دو برای بیت کوین است و مدیر پروژه اسپیرال، هیلی برکو (Haley Berkoe) در خصوص آن گفت: لایتنینگ بیت کوین را به یک سیستم پرداخت واقعی تبدیل می کند.

کانر اوکوس (Conor Okus) از اسپیرال انتظار دارد که کیت توسعه لایتنینگ آن، پذیرش بیت کوین و شبکه لایتنینگ را با ارائه راه حل هایی برای ذخیره سرمایه و مشارکت در فعالیت های اقتصادی برای مردم در نقاط مختلف جهان افزایش دهد.

انتشار این محصول در حالی برای کاربران لایتنینگ ارائه می شود که گره های شبکه در بالاترین حد خود قرار دارند. آخرین گزارش از بیت کوین ویژوالز (Bitcoin Visuals) نشان می دهد که در شبکه لایتنینگ 18905 گره با کانال های فعال وجود دارد.

در طول سه ماه گذشته، تعداد کل گره ها 23 درصد افزایش یافته است و 3534 گره جدید اضافه شده است. طبق داده های 1ML، شبکه لایتنینگ در حال حاضر دارای ظرفیت شبکه 3285 بیت کوین یا حدود 166 میلیون دلار است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)