/ اخبار آلت کوین ها / تعداد والت های سهامگذاری کاردانو به یک میلیون رسید

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تعداد والت های سهامگذاری کاردانو به یک میلیون رسید

تعداد والت های سهامگذاری کاردانو به یک میلیون رسید

تعداد والت های سهامگذاری کاردانو (ADA) به یک میلیون رسید.

معامله گر لوکاس مور (Lukas Moore) پیش بینی کرد روند قیمت کاردانو در سال 2022 پارابولیک خواهد بود. تعداد والت های شبکه کاردانو پس از چهار سال از زمان ظهور این توکن، اخیرا به یک میلیون عدد رسیده است. این در حالی اتفاق می افتد که این شبکه در حال رشد در فضای کریپتو است. علاوه بر این، کاردانو در کوین مارکت کپ (CoinMarketCap)، به سرعت رشد کرده و به ششمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازاری تبدیل شده است.

جسی بلونت، سرمایه‌گذار کریپتو، در حساب توییتر خود به چارلز هاسکینسون، مدیر عامل کاردانو، به دلیل موفقیت باورنکردنی آن تبریک گفت. کاردانو در حال حاضر با قیمت 1.4 دلار معامله می شود که با وجود ریزش تقریبا 30 درصدی از  هفته گذشته، قیمتی نسبتا منصفانه است. با توجه به اینکه در حال حاضر کل بازار کریپتو با رهبری بیت کوین (BTC) در حال بهبودی است، این موضوع قابل درک است.

در این رابطه بخوانید‌ : معاملات اسپات (Spot Trading) یا معاملات نقدی چیست؟ چگونه در بازارهای اسپات معامله کنیم؟

از سوی دیگر، معامله گر لوکاس مور معتقد است کاردانو در سال 2022 پارابولیک خواهد بود. او دیدگاه خود را با به اشتراک گذاشتن مسیر کاردانو و اینکه چرا این توکن در حال حاضر یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری است، به اشتراک گذاشت. علاوه بر این، لوکاس به فرصت هایی اشاره کرد که طی سال آینده در اکوسیستم کاردانو ایجاد خواهند شد.

علاوه بر این، یکی از جدیدترین توسعه ها در کاردانو، انتشار قراردادهای هوشمند آن است و در حال حاضر کاربران می توانند کارهای بیشتری روی پلتفرم آن انجام دهند. هم اکنون با راه اندازی شبکه اصلی آلونزو (Alonzo)، می توان از قراردادهای هوشمند در کاردانو استفاده کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید