/ اخبار بیت کوین / تحلیلگر : ممکن است بیت کوین قبل از صعود دوباره ریزش کند

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تحلیلگر : ممکن است بیت کوین قبل از صعود دوباره ریزش کند

تحلیلگر : ممکن است بیت کوین قبل از صعود دوباره ریزش کند

ممکن است اهرم معامله گران کاهش یافته باشد ، اما بیت کوین (BTC) در مسیر بازگشت به بالاترین قیمت تاریخی، با شرایطی سخت و چندین محدوده مقاومتی قدرتمند مواجه است.

بیت کوین در 5 دسامبر به نزدیک 50.000 دلار بازگشت.

نمودار شمعی یک ساعته جفت ارز بیت کوین به دلار (BTC/USD). منبع: TradingView

طبق داده های موجود، جفت ارز بیت کوین به دلار نوسان کمتری داشته و قبل از تثبیت قیمت در اکسچنج بیت استمپ (Bitstamp ) تا 49.777 دلار افزایش یافته است.

پس از ریزش قیمت به 41.900 دلار در اوایل روز شنبه و گذر از آخرین رویداد بزرگ اهرم‌ زدایی، قیمت جفت ارز بیت کوین به دلار تثبیت شد.

با این حال، برخی معتقدند دلایل زیادی برای عملکرد محتاطانه وجود دارد و ممکن است ریزش بلند مدت دیگری را تجربه کنند.

لکس مسکوسکی (Lex Moskovski)، مدیر ارشد اجرایی مسکوسکی کپتال (Moskovski Capital)، در بخشی از نظرات خود در خصوص چشم انداز بیت کوین گفت: بار دیگر با کاهش قیمت مواجه می شویم. تراکنش های محرمانه (CT) ارزش خود را از دست می دهند و فروش بیشتری رخ می دهد. اما به طرز معجزه آسایی دوباره خرید صورت می گیرد. ابتدا تثبیت و سپس صعودی آهسته خواهیم داشت.

این روند آهسته اکنون با وجود قیمت 50.000 دلاری و ارزش بازاری 1 تریلیون دلار درست بالای سطح 53.000 دلار، هیچ کمبودی در سطوح حمایتی برای بازپس گیری روند صعودی خود ندارد.

رکت کپیتال (Rekt Capital)، تحلیلگر و معامله گر بازار، میانگین متحرک نمایی 200 روزه (EMA 200)، یک خط حمایتی که از ماه آگوست وجود داشت اما در ریزش قیمت در روز شنبه شکسته شد را به عنوان یک محدوده حمایتی بالقوه بررسی کرد.

اواخر سپتامبر، زمانی که بیت کوین آخرین بار در سطح 42.000 دلار معامله شد و شاهد آزمایش میانگین متحرک نمایی 200 بودیم ، رکت کپتال خاطرنشان کرد که در مقایسه با ریزش های قبلی در تاریخ بیت کوین شدت این ریزش هنوز کمتر است.

او افزود: شما از ریزش 84.5 درصدی بازار نزولی جان سالم به در بردید. شما از سقوط 63 درصدی بیت کوین در مارس 2020 جان سالم به در بردید. شما از سقوط 53 درصدی در می 2021 جان سالم به در بردید. از این سقوط نیز جان سالم به در خواهید برد.

آیا روند ریزش به اتمام رسیده است؟

نگاهی به شرایط موجود در بازارهای مشتقات نشان می دهد که در زمان نگارش این مقاله نرخ های فاندینگ خنثی یا اندکی منفی می باشند، که تفاوت قابل توجهی با چند روز گذشته دارد.

بخش قابل توجهی از نرخ بهره در معاملات آتی در طول اهرم‌ زدایی از بین رفت و بیش از 2.5 میلیارد دلار از حساب‌ های ارز دیجیتال لیکویید شد.

اکنون سوال تحلیلگران این است که آیا کف قیمتی کنونی برای اطمینان از بازگشت قیمت، به اندازه کافی تثبیت شده است یا خیر؟

در همین حال به نظر می رسد که کندل هفتگی بیت کوین در پایین ترین سطح از ابتدای اکتبر ثبت شود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین