/ اخبار بیت کوین / بنیانگذار اسکای بریج کپیتال: بیت کوین به راحتی تا 500 هزار دلار معامله خواهد شد

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بنیانگذار اسکای بریج کپیتال: بیت کوین به راحتی تا 500 هزار دلار معامله خواهد شد

بنیانگذار اسکای بریج کپیتال: بیت کوین به راحتی تا 500 هزار دلار معامله خواهد شد

بنیانگذار شرکت اسکای بریج کپیتال (Skybridge Capital) می گوید بیت کوین (bitcoin) «به راحتی با ۵۰۰ هزار دلار در هر کوین معامله می شود» و خاطرنشان کرد سرمایه گذاران باید فورا اقدام به خرید آن کنند ، حتی با قیمت فعلی. او با تأکید بر اینکه ما هنوز «در ابتدای راه هستیم و جای پیشرفت دارد» گفت: «من تمام تلاشم را می کنم تا مردم را برای خرید بیت کوین قانع کنم.»

آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، موسس مدیریت شرکت سرمایه گذاری اسکایبریج کپیتال مستقر در نیویورک، روز جمعه در برنامه خبری سی ان بی سی (CNBC) درباره اقتصاد ایالات متحده، تورم و بیت کوین اظهار نظر کرد. اسکاراموچی برای مدت کوتاهی در ژوئیه سال 2017 به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید در دوران دولت ترامپ خدمت کرد.

از او پرسیده شد که آیا به مردم توصیه می کند بیت کوین را با قیمت فعلی حدود 64،000 دلار بخرند. اسکاراموچی بی درنگ پاسخ داد: «در این مورد شکی نیست.»

در این رابطه بخوانید‌ : اتریوم چیست و چگونه کار میکند؟

او درباره سطح فعلی قیمت بیت کوین گفت: «من هنوز معتقدم که در ابتدای راه هستیم و جای پیشرفت دارد.» او خاطرنشان کرد اگر کتی وود (Cathie Wood)، مدیرعامل شرکت آرک اینوست (Ark Invest) درست گفته باشد و «یک میلیارد کیف پول تا پایان سال 2024 و تا اواسط سال 2025 به وجود آید» انتظار دارد که:

«کوین ها با قیمت 500،000 دلار معامله شوند. به یاد داشته باشید، شما حتی برای هر میلیونر در جامعه، یک بیت کوین برای خرید ندارید».

در ماه سپتامبر، کتی وود مجددا بر پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین 500 هزار دلاری خود تاکید کرد و گفت: «اگر حق با ما باشد و شرکت‌ها به سرمایه گذاری روی بیت کوین ادامه دهند، سرمایه‌گذاران نهادی 5 درصد از سرمایه خود را به بیت‌کوین یا سایر ارزهای دیجیتال تخصیص خواهند داد. ما معتقدیم قیمت ده برابر سطح فعلی خواهد بود و به بیش از 500,000 دلار خواهد رسید».

اسکاراموچی افزود: «جی پی مورگان (JPMorgan) گفت 49 میلیون، فرد میلیونر بر اساس ارز فیات دلار آمریکا وجود دارد». و همچنین افزود «شما حتی به مقدار کافی بیت کوین ندارید. بنابراین، من معتقدم که این یک دارایی بسیار کمیاب است».

او همچنین توضیح داد که با توجه به نگرانی‌های افزایش تورم: «من به مردم می‌گویم کمی در بیت‌کوین سرمایه گذاری کنند ، زیرا یک فناوری تطبیقی به شما ارائه می‌دهد که در حال تکامل است و دومین چیزی که به شما ارائه می دهد، یک ابزار محافظ در برابر تورم است.»

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید